AUTOZAPLO Opinie

Opinie

AutoZaplo to nasza specjalna oferta dla wszystkich właścicieli samochodów osobowych. W zamian za przekazanie nam współwłasności możesz liczyć na udzielenie atrakcyjnej pożyczki, której kwota może wynieść nawet 15 000 zł. Pożyczkę AutoZaplo kierujemy do każdego, kogo samochód nie ma więcej niż 8 lat. Nie potrzebujemy dodatkowych dokumentów, potwierdzających twoje dochody. Wystarczy sam dowód na, na którego podstawie przelejemy na Twoje konto odpowiednią sumę. Pamiętaj!

 

AUTOZAPLO Warunki otrzymania pożyczki pod zastaw samochodu AutoZaplo:

  • posiadanie dowodu osobistego,
  • posiadanie samochodu osobowego nie starszego niż 8 lat,
  • bycie wpisanym jako jedyny właściciel samochodu w dowodzie rejestracyjnym,
  • posiadanie konta w banku,
  • wykupiona polisa OC samochodu,
  • wiek minimum 21 lat.

Najważniejsze informacje o pożyczce pod zastaw AutoZaplo:

  • pożyczka pod zastaw polega na przekazaniu nam współwłasności twojego samochodu na czas trwania umowy,
  • mamy prawo odmówić tobie pożyczki bez podania przyczyny.

AutoZaplo to nasza specjalna oferta dla wszystkich właścicieli samochodów osobowych. W zamian za przekazanie nam współwłasności możesz liczyć na udzielenie atrakcyjnej pożyczki, której kwota może wynieść nawet 15 000 zł. Pożyczkę AutoZaplo kierujemy do każdego, kogo samochód nie ma więcej niż 8 lat. Nie potrzebujemy dodatkowych dokumentów, potwierdzających twoje dochody. Wystarczy sam dowód na, na którego podstawie przelejemy na Twoje konto odpowiednią sumę. Pamiętaj! Kwota pożyczki opiera się na wartości twojego samochodu. Im więcej jest on warty, tym większa będzie twoja pożyczka. Nie musisz martwić się o swoją historię w BIK, BIG czy KRD. Zabezpieczeniem twojej pożyczki będzie samochód, który wystarczy, aby nasz konsultant przyznał Tobie zdolność kredytową. Gwarantujemy, że w trakcie trwania umowy nie będziemy ingerowali w sprawy związane z Twoim samochodem, pod warunkiem, że będziesz spłacał swoje zobowiązanie w czasie. AutoZaplo to doskonała oferta pożyczki pod zastaw dla firm jak i dla osób prywatnych. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się z nasza pełną ofertą, wśród której posiadamy pożyczki, chwilówki, kredyty, leasing oraz ubezpieczenia i usługi telekomunikacyjne.

Brałeś pożyczki podziel się z innymi klientami :

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra z Gdańska
Aleksandra z Gdańska
6 lat temu

Świetne rozwiązanie dla osób, które mają więcej niż jeden samochód albo dla tych , które tymczasowo go nie potrzebują. Dobrze wiedzieć, ze istnieje taki rodzaj pożyczki, pod zastaw auta 🙂

KasiaM
KasiaM
5 lat temu

Pożyczka pod zastaw auta wcale nie jest taka zła. Dobre rozwiązanie dla kogoś, kto aktualnie nie korzysta z auta, a pilnie potrzebuje pieniędzy. Polecam tę firmę, moim zdaniem profesjonalne podejście do klienta! 🙂

Niewidoczna
Niewidoczna
5 lat temu

AutoZaplo to idealna oferta dla osób, które mają samochód ale z niego obecnie nie korzystają. Szybko i łatwo można uzyskać pieniądze pod zastaw Auta. O tym sposobie i tej firmie dowiedziałam się od kolegi, który korzystał już z ich usług. Zarzekał się, że są profesjonalistami i się nie mylił. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z nimi. Potrzebowałam szybko pieniędzy i je dostałam. Polecam każdemu kto znajduje się w podobnej sytuacji do mojej!