Pożyczki darmowe EKSPRES KASa

Ferratum ekspres kasa

Instrukcje

Wszystkie informacje na temat instytucji finansowej jaką jest Ferratum Artykuł ten zawiera wiele ciekawych informacji. Przedstawione są między innymi korzyści wzięcia pożyczki w Ferratum. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat instytucji finansowej Ferratum. Artykył ten pokazuje jakiego rodzaju pożyczki oferuje Ferratum

Ferratum Money.
Szybka pożyczka dzieli Cię od niej zaledwie kilka kroków.

Aby uzyskać pożyczkę w Ferratum należy wykonać cztery podstawowe kroki:
– po pierwsze należy wybrać kwotę pożyczki, która nas interesuje, oraz czas jej spłaty,
– kiedy wybierzemy zarówno kwotę, jak i czas spłaty należy wypełnić wniosek,
– po złożeniu wniosku następuje jego weryfikacja,
– trzeba się uzbroić w cierpliwość, poczekać na wydanie decyzji oraz na zrealizowanie przelewu na nasze konto.

Zalety pożyczki przez internet:
– wniosek składa się online, nie trzeba tracić swojego czasu w długich kolejkach, można go złożyć, kiedy tylko chcemy, jest on naprawdę łatwy w złożeniu, a oprócz tego szybko się go składa,
– wystarczy zaledwie 15 minut, by nasz wniosek został rozpatrzony i została wydana decyzja. Decyzja może być negatywna lub pozytywna,
– nie ma tutaj zbędnych formalności,
– pożyczkę, którą chcemy wziąć, możemy wydać na dowolny cel, możemy pojechać na wymarzone wakacje, czy kupić sobie wymarzone meble itp.,
– w dzisiejszych czasach każdy ceni swój czas, dlatego też dzięki temu, że składamy wniosek online, mamy możliwość zaoszczędzenia swojego czasu.

Pożyczaj odpowiedzialnie.
Jak pożyczać i spłacać odpowiedzialnie?
Wielu z nas zaciąga różnego rodzaju pożyczki po to, by zrealizować swoje marzenia. Jednak należy pamiętać o tym, by się nie zapożyczać nie potrzebnie. Jeżeli podjęliśmy decyzję o pożyczce, należy ją zaciągnąć tylko wtedy kiedy jesteśmy pewni, że będziemy ją regularnie spłacać oraz kiedy dana pożyczka nie obciąży naszego budżetu domowego. Jest to naprawdę bardzo ważne.
Zapewne nie raz każdy z nas otrzymał telefony, z różnych firm, które zachęcają do wzięcia u siebie pożyczki. Podczas rozmowy telefonicznej mówią o swoich korzystnych warunkach umowy i zapewne brzmi to bardzo zachęcająco. Wiele osób zgodziło się już na to. Nie należy od razu fascynować się tego rodzaju pożyczkami, ponieważ owszem przez telefon brzmi to pięknie, ale zupełnie inaczej wygląda to, kiedy dojdzie do podpisania umowy. Aby zapobiec różnego rodzaju nieprzyjemnościom, lepiej się wcześniej zapoznać z daną umową jeszcze przed jej podpisaniem. Kiedy na spokojnie przeczytamy umowę, będziemy dokładnie wiedzieć, czy dana pożyczka jest na pewno za o złotych. Także pamiętać należy o wcześniejszym przeczytaniu umowy, zanim ją podpiszemy.

Nie pożyczaj ponad stan.
Nie należy zaciągać wysokich pożyczek, jeśli nasze finanse nie pozwolą na regularne jej spłacanie. Bardzo ważną i mądrą zasadą jest to by nie pożyczać ponad stan. Tylko my tak naprawdę wiemy, ile zarabiamy, ile mamy miesięcznych wydatków, pozwoli nam to na określenie czy aby na pewno stać nas na pożyczkę, czy też nie. Jeżeli już się zdecydujemy na zaciągnięcie zobowiązania, to należy pamiętać o tym, że warto znaleźć jak najlepsze dla nas warunki spłaty.

Umowa to klucz.
Jak już wyżej zostało wspomniane, bardzo ważne jest to, by umowa została dokładnie przez nas przeczytana. Należy zapoznać się także z terminami, które są w niej zawarte. Bardzo ważne jest to by znać znaczenia wszystkich terminów, jeżeli mamy z tym problem warto poprosić o pomoc prawnika lub eksperta. Jeżeli czujemy, jakiekolwiek obawy przed podpisaniem umowy po prostu jej nie podpisujmy.

Bardzo ważne jest to, by umowa zawierała takie informacje jak:
– pełną kwotę pożyczki wraz z odsetkami oraz opłatami,
– podana być powinna wysokość raty,
– oraz okres spłaty,
– powinno być również dokładnie wyjaśnione, jakie są konsekwencje, kiedy klient nie wywiąże się z warunków umowy.

Wygodna spłata ze zleceniem stałym.
Często zaciągamy pożyczkę krótkoterminową na miesiąc lub dwa miesiące w przypadku takiej pożyczki trzeba być naprawdę zdyscyplinowanym, by terminowo ją spłacić. Bywa tak, że pożyczamy większe kwoty, w takim przypadku również należy dokonywać regularnych comiesięcznych spłat, Aby nie doszło do takiej sytuacji, że na przykład zapomnimy o spłacie, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest ustalenie sobie stałego zlecenia, dzięki któremu automatycznie będzie realizowany comiesięczny przelew. W ten sposób można uniknąć problemów, które są związane z nie spłatą zaciągniętej pożyczki.

Szybka reakcja w razie problemów.
Jak wiadomo, życie płata różne figle. Czasami bywa tak, że przychodzi miesiąc i okazuje się, że mamy inne ważniejsze wydatki, które są np. związane z chorobą, trzeba pójść do lekarza czy wykupić leki. Jeżeli wiemy, że nie będziemy w stanie spłacić danej raty, koniecznie należy udać się do pożyczkodawcy. Udając się od razu, nie będziemy otrzymywać ponagleń dotyczących spłaty zobowiązania. Kiedy tylko pojawiają się problemy finansowe, należy się od razu zgłosić do pożyczkodawcy, powinien być to nasz pierwszy krok. Spotkanie z pożyczkodawcą oraz przedstawienie całej sytuacji może nam jedynie pomóc, natomiast nieskontaktowanie się z nim może jedynie zaszkodzić. Podczas spotkania pożyczkodawca może nam zaproponować inne warunki spłaty, które będą dla nas korzystne. Bywa tak, że można przedłużyć czas spłaty pożyczki, są to oczywiście dodatkowe koszta, ale dzięki temu można poradzić sobie z zaległościami, z którymi i tak mamy już do czynienia.

Należy pamiętać o tym, że:
– kiedy zdecydujemy się zaciągnąć pożyczkę, musi być ona idealnie dostosowana do naszych możliwości, musimy być po prostu pewni, że bez najmniejszych problemów damy radę ją spłacić,
– przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, należy ją w pierwszej kolejności przeczytać oraz wyjaśnić wszystkie znajdujące się tam terminy,
– kiedy wystąpi problem ze spłatą, należy się natychmiastowo skontaktować ze swoim pożyczkodawcą.

Skontaktuj się z Ferratum
Ferratum money dostępni są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Kontakt w sprawie pożyczek tel.

Telefon Ferratum Banktel.
(koszt połączenia wg stawki operatora).

Dlaczego warto wybrać Ferratum?
Kiedy zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki, warto wybrać taką instytucję finansową, która będzie oferowała jak najkorzystniejsze dla nas warunki. Ważne jest to, by dana instytucja finansowa nie wyróżniała się tylko tym, że posiada atrakcyjne oferty finansowe, równie ważne jest to, by była ona, jak najbardziej wiarygodna dla klienta oraz uczciwa. Powinna oferować klientowi jak najbardziej przejrzyste warunki oraz łatwe do zrozumienia, powinna się również wyróżniać poufnością.

Na rynku znajduje się wiele instytucji finansowych, które oferują właśnie pożyczki online. Ferratum również tego rodzaju pożyczki oferuje swoim klientom. Dlatego też warto skorzystać z usług Ferratum, ponieważ, istnieją już od bardzo dawno, co świadczy o tym, że wyróżniają się wiarygodnością. Działają już od 2005 roku. Funkcjonują, dosłownie mówiąc, na całym świecie, w 24 krajach oferując pożyczki mobilne oraz są pionierami w sektorze technologii finansowych. Ferratum otrzymało licencję bankową, dzięki której mogą się jeszcze bardziej rozwijać. Poszerzyli swój wachlarz produktów finansowych. Cieszą się również ogromnym zadowoleniem u klientów.

Ogromnym udogodnieniem dla klienta jest to, że mają oni możliwość złożenia wniosku bezpośrednio na stronie internetowej Ferratum. Złożenie takiego wniosku trwa dosłownie parę minut, jest szybkie oraz zrozumiałe, nie ma żadnych ukrytych kruczków, oraz zbędnych formalności a do tego na decyzję czeka się naprawdę krótko. Jeżeli klient otrzyma pozytywną decyzję, to może swoje pieniądze otrzymać jeszcze tego samego dnia. Ferratum wyróżnia to, że jest liderem bankowości mobilnej, czyli w łatwy i szybki sposób każdy klient może się starać o pożyczkę i to bez wychodzenia z domu, bez konieczności stania w długich kolejkach i bez zbędnych formalności.

Ferratum jest nowoczesną firmą, oferuje swoim klientom jak najlepsze rozwiązania, ponieważ liczy się dla nich dobro oraz zadowolenie klienta.

Ferratum zmienia się!
Głównym celem Ferratum jest pomaganie klientom, zależy im, by każdy ich klient miał możliwość zrealizowania swoich najskrytszych marzeń. Doskonale Ferrartum zdaje sobie sprawę z tego, że dla wielu ludzi niektóre rzeczy są po prostu nie do zdobycia, dlatego też Ferratum chce umożliwić swoim klientom zdobycie tej rzeczywistości, chcą, by klient wiedział, że możliwe jest zdobycie swojego upragnionego marzenia. Ferratum wprowadziło w swoje życie pewne zmiany.

Jedną z tych zmian jest między innymi zmiana barwy oraz logotypu. Jednak to nie wszystko chcą, by właśnie dana ilustracja zachęcała klientów do korzystania z ich usług. Zależy im na tym, by każdy człowiek mógł zrealizować wszystko to, co jest dla nich najważniejsze.

Po prostu chcą spełniać marzenia innych ludzi.
Kolejną zmianą Ferratum jest to, że nie są przychylni tradycyjnym bankom, stawiają na innowacyjność oraz nowoczesną technologię, która ułatwi każdemu złożenie wniosku o pożyczkę. Jest to idealne rozwiązanie dosłownie dla każdego między innymi dlatego, że nie ma zbędnych formalności oraz nie trzeba czekać w długich kolejkach, jak to bywa właśnie w tradycyjnych bankach. Wystarczy usiąść, zaparzyć sobie kawę i w przeciągu dosłownie kilku minut złożyć wniosek o pożyczkę w Ferratum.

Dzięki temu, że Ferratum jest Pionierem i dziedzinie finansów to oferują swoim klientom jak najbardziej mobilne rozwiązania.

Ferratum oferuje różnego rodzaju pożyczki. Są to pożyczki na krótki okres na 30 dni lub na dłużej. Dużym udogodnieniem dla klineta jest to, że można czas spłaty tej pożyczki przedłużyć na 24 miesiące. Dzięki temu, że wyróżniają się mobilnością, to każdy klient ma szansę na zrealizowanie swoich potrzeb.

To właśnie dzięki Ferratum ludzie mogą spełniać swoje marzenia. Ferratum oferuje pieniądze ludziom, którzy uwielbiają przygody i chcą iść do przodu, nie stoją w miejscu, a chcą realizować swoje plany.

Farratum daje szansę na zrealizowanie swoich marzeń.
Dzięki Ferratim, życie każdego człowieka może stać się lepsze. Dlatego też warto odwiedzić stronę www.ferratum.pl i zapoznać się co oferuje Ferratum.

Jak znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji finansowej?
Bywa tak, że często przytłaczają nas codzienne problemy oraz obowiązki. Warto nad nimi zapanować, a mianowicie bardzo ważne jest znaleźć swoją perspektywę w życiu, co jest dla nas tak naprawdę ważne, należy także wzmocnić swoje działania, bardzo ważne dla każdego człowieka jest to, by wiedział, że nie jest sam, ma swoich bliskich, którzy zawsze chętnie nam pomogą, oraz powinniśmy wiedzieć, że zawsze z każdej sytuacji jest jakieś rozwiązanie, czyli nie ma rozwiązania bez wyjścia.

Znaleźć perspektywę.
Bardzo ważna w życiu każdego człowieka jest równowaga. Warto zadbać o to by towarzyszyła ona w naszym życiu. Należy podchodzić do pewnych życiowych spraw obiektywnie oraz z pozytywnym nastawieniem.

Czasami trzeba się po prostu w swoim życiu zatrzymać i zadać sobie parę pytań:
– Czy nasze życie już zawsze musi tak wyglądać:? Odpowiedź jest krótka oczywiście, że nie.
– Warto zadać sobie pytanie, czy istnieją również inne rozwiązania? Jak najbardziej tak, zawsze trzeba szukać właśnie, jak najlepszego rozwiązania.

Wzmocnić działania.
Bardzo często poprzez brak pieniędzy w naszym życiu jesteśmy smutni oraz przygnębieni. Oczywiście nie należy stawiać pieniędzy w życiu na pierwszym miejscu, ponieważ są ważniejsze inne wartości, ale posiadanie ich daje nam stabilizację. Możemy zrealizować swoje zamierzone cele oraz marzenia. Po prostu jest z nimi łatwiej. Zapewne każdy doświadczył tego, że ciężko się żyje bez samochodu, wcześniej byliśmy mobilni, jeździliśmy nim, a raptem się popsuł. Niektóre rzeczy właśnie jak sprawny samochód daje poczucie mobilności. Dlatego też wiele osób zaciąga pożyczki na takiego rodzaju inwestycje, by nie czuć się od nikogo uzależnionym. Są to zwyczajne sytuacje w życiu niemal każdego człowieka, ale dają po prostu poczucie bezpieczeństwa.

Uświadomić sobie, że nie jesteśmy sami.
Wiele osób stresuje się, kiedy brakuje w jego życiu gotówki. Nie należy zamykać się na świat. Warto zwrócić się o pomoc do swoich najbliższych czy do rodziny. Oni naprawdę służą pomocą. Czasami wystarczy po prostu zwykła ludzka rozmowa, która potrafi podnieść na duchu. Często się wstydzimy z powodu braku gotówki, co prowadzi do różnego rodzaju frustracji czy nieporozumień wśród kolegów, czy znajomych. Nie warto do tego doprowadzić, należy pamiętać, że każdy z nas ma przyjaciół czy serdeczną rodzinę, która zawsze jest w stanie okazać nam pomoc oraz dobre serce.

Zawsze jest rozwiązanie.
Zapewne każdy z nas doświadczył takiego uczucia, że potrzebował pieniędzy na remont samochodu czy zakup nowego roweru. Tak naprawdę bez tego nie bylibyśmy w stanie dostać się gdziekolwiek czy to do pracy, czy do szkoły, czy do innych miejsc. Warto w takim przypadku zdecydować się na pożyczkę, jest to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji.
Ferratum oferuje swoim klientom jak najlepsze oraz najkorzystniejsze rozwiązania. Posiada bogatą gamę usług finansowych, które są dostępne dla każdego. Ferratum jest pionierem w dziedzinie finansów oraz bankowości. Dodatkowym udogodnieniem dla klienta jest to, że Ferratum jest dostępny dla swojego klienta przez całą dobę i to 7 dni w tygodniu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, wniosek o pożyczkę można złożyć online. Rozpatrywany jest on dosłownie w kilka minut, po czym wydawana jest decyzja. Pieniądze są przelewane również w ekspresowym tempie na nasze konto, ponieważ w ciągu jednego dnia. Także jak widać Ferratum zapewnia wiele idealnym rozwiązań dla każdego.

Korzyści Plus Pożyczki.
Cenimy sobie Twój czas.
Wiele osób zapewne spotkało się z długim oczekiwaniem na rozpatrzenie swojego wniosku. Ferratum rozpatruje wniosek błyskawicznie dosłownie w kilka minut. Dzieje się tak, ponieważ wniosek, który się składa online, jest naprawdę prosty do wypełnienia. Dużym plusem jest również to, ze właśnie składa się go online, ponieważ automatycznie jest przesyłany do specjalistów, którzy go rozpatrują. Także dzięki Ferratum każdy ma możliwość zaoszczędzenia swojego czasu, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każdy po prostu ceni swój czas. Dlatego też czas oczekiwania na pożyczkę jest skrócony do minimum.

Elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb.
Dzięki temu, że na stronie internetowej Ferratum znajduje się kalkulator, każdy może wybrać potrzebną mu kwotę oraz czas spłaty. Kalkulator ten pozwala również na wybranie jak najlepszej opcji dla siebie. Ferratum oferuje pożyczkę do 10000 złotych. Czas spłaty tej pożyczki również jest bardzo wygodny, ponieważ można ją spłacić nawet przez 24 miesiące. Także jak widać, jest to ogromne udogodnienie dla klienta. Raty są zawsze tak dopasowane, by były one wygodne do spłaty dla klienta.

Gwarancja bezpieczeństwa i wiarygodności instytucji bankowej.
Funkcjonują oni praktycznie na całym świecie. Dzięki temu, że posiadają licencję bankową, wyróżnia ich to, że trzymają się standardów bezpieczeństwa, które są na jak najwyższym poziomie. Są w stanie zagwarantować pełen komfort oraz pewność.

Stawiamy na profesjonalizm i kompetencje.
Osiągnęli ogromny sukces w tym, co robią, ale to tylko i wyłącznie dzięki ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu swoich pracowników. Pracownicy starają się spełniać wszelkie oczekiwania klientów. Są również dostępni dla klientów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Można się z nimi kontaktować za pomocą wiadomości e-mail, telefonicznie oraz poprzez czat.

Jak wziąć pożyczkę?
Do wzięcia pożyczki w Ferratum dzieli nas dosłownie kilka kroków:
Wybierz kwotę i okres, na jaki potrzebujesz gotówki.
Na stronie internetowej, za pomocą suwaka należy wybrać kwotę pożyczki, która nas interesuje oraz czas spłaty, Ferratum oferuje pożyczkę do 10000 złotych. Istnieje możliwość dopasowania spłaty rat, w taki sposób by były one jak najbardziej wygodne dla klienta. Udogodnieniem dla klienta jest również to, że pożyczkę można spłacić nawet przez 24 miesiące. W przypadku pierwszej pożyczki maksymalna kwota, jaką klient może zaciągnąć to 5000 złotych.

Wypełnij i wyślij wniosek o pożyczkę na raty.
Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę. Wniosek jest prosty oraz zrozumiały i przejrzysty, dlatego też jego wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut. Należy pamiętać, by mieć przy sobie: dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz telefon. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy poświęcić dosłownie kilka minut swojego czasu, co pozwoli cieszyć nam się gotówką. Ferratum wyróżnia to, że klient w celu weryfikacji nie musi wysyłać 1 grosza, ponieważ posiadają narzędzie In stator, które automatycznie weryfikuje rachunek klienta. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie dla obydwu stron.

Bez zaświadczeń o dochodach zweryfikuj i potwierdź swoją tożsamość.
Klient nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń, że posiada dochody. Ferratum nie wymaga ich do potwierdzenia czy klient jest wiarygodny, czy też nie. Za pomocą serwisu bankowego można zweryfikować swoją tożsamość, jest to bardzo proste oraz szybkie rozwiązanie. Kiedy zależy nam na czasie, warto skorzystać z narzędzia In stator, pozwala on na skrócenie czasu przyznania pożyczki. Ferratum nie preferuje dużej ilości dokumentów, jest im to po prostu niepotrzebne, dlatego też wszystko odbywa się przy minimum formalnościach, są one ograniczone.

Oczekuj pieniędzy na Twoim koncie!
Kiedy tylko wniosek zostanie rozpatrzony oraz zostanie wydana pozytywna decyzja, od razu pieniądze zostaną wysłane na rachunek bankowy, który został wskazany przez klienta. Bywa tak, że w niektórych sytuacjach Ferratum prosi klienta o skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Należy oczekiwać na pocztę, ponieważ listownie zostanie wysłany cały harmonogram, który będzie przedstawiał, jak wyglądają raty spłaty pożyczki.

Jak spłacić pożyczkę na raty?
Pamiętaj, spłacając pożyczkę na raty.
Bardzo ważne jest to, by terminowo dokonywać spłat raty pożyczki, nie warto zwlekać ze spłatą, będzie to wpływało tylko na naszą niekorzyść. Każdy klient listownie otrzymuje dokładny harmonogram spłat rat pożyczki. Należy wiedzieć o tym, że data, która jest, wyznaczona do spłaty jest datą, w której powinny się znaleźć przesłane przez nas pieniądze na rachunek Ferratum.
Dane do prawidłowego przelewu spłaty rat.

Odbiorca:
Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre,
Level 6,14 High Street, Sliema SLM 1551

Tytuł przelewu:
numer pożyczki klienta lub ewentualnie numer PESEL klienta, który zaciągnął daną pożyczkę. (To bardzo ważna by każdy klient umieścił to w tytule przelewu).

Kwota:
kwota raty zgodna z harmonogramem spłat
Numer rachunku bankowego
PEKAO S.A.: 41 1240 1994 1111 0010 5137 1141
BZ WBK: 34 1090 2503 0000 0001 2123 3730.
Jeśli nie zdążysz ze spłatą raty w terminie?
Ferratum jest otwarty na klienta oraz na jego problemy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że życie przynosi różne problemy. Dlatego też, jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy ze spłatą w wyznaczonym terminie nie należy z tym zwlekać natychmiast należy się skontaktować z Ferratum. Zawsze chętnie służą pomocą i postarają się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.
Dostępni są pod numerem telefonu

Umowa i dokumenty pożyczka na raty.
Pożyczka na raty w Ferratum Bank ważne dokumenty.

Jeżeli planujesz wziąć pożyczkę w Ferratum należy w pierwszej kolejności zapoznać się ze wszystkimi wzorami umów, znaleźć tam można wszystkie cenne informacje. Ważne jest to, by dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, zobaczyć jak wygląda formularz informacyjny. Ważną informację jest również to, że można odstąpić od umowy, ale oczywiście na danych warunkach, które też warto poznać, by nas później nic nie zaskoczyło. Dostępne do zapoznania jest także pełnomocnictwo o udostępnienie informacji.
O czym warto pamiętać, ubiegając się o pożyczkę na raty.

Warto pamiętać o tym, że pożyczkę w Ferratum można otrzymać w szybki i prosty sposób poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej ferratum.pl.

Do kogo kierujemy pożyczkę ratalną?
W pierwszej kolejności o taką pożyczkę mogą się starać:
– osoby, które mieszkają na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
– osoby, które mają obywatelstwo polskie,
– pierwszeństwo mają te osoby, które nie widnieją w rejestrze dłużników,
– oraz osoby, które w innych instytucjach finansowych nie mają zadłużeń.

Jak ubiegać się o pożyczkę na raty?
Aby móc się ubiegać o pożyczkę na raty wystarczy, aby dana osoba miała dowód osobisty, telefon, oraz własne konto osobiste, którego tylko i wyłącznie on musi być właścicielem. Ferratum wyróżnia to, że nie wymagają żadnych poręczeń, czy zabezpieczeń także jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów. Wszystkie czynności są bardzo proste, wystarczy wygodnie usiąść w swoim fotelu, wypełnić wniosek online, który znajduje się na stronie internetowej. Decyzję otrzymuje się w ciągu kilku minut. Kiedy decyzja jest pozytywna, gotówka jest przelana na konto klienta dosłownie natychmiastowo.

Pożyczka na raty dodatkowe informacje.
– O pożyczkę na raty można wnioskować wiele razy, nie ma ograniczonej ilości, że np. można wziąć tylko raz czy dwa i już więcej nie można.
– Kiedy tylko klient otrzyma pozytywną decyzję, to wysokość przyznanej pożyczki jest natychmiast przelewana na konto klienta, które podał we wniosku.
– Ważne jest to, by wszystkie raty spłacać terminowo, ponieważ niestety nieterminowe spłacanie rat wiąże się z dodatkowymi kosztami. Także należy trzymać się harmonogramu i nie zaniedbywać żadnej spłaty. Ponieważ wiadomo, że nikomu nie są potrzebne dodatkowe koszta.
– Oczywiście, należy wiedzieć o tym, że Bank może odmówić udzielenia pożyczki i to bez podania przyczyny. Dlatego też każdy klient powinien być na taką okoliczność również przygotowany.

Pożyczka za darmo dzieli Cię od niej tylko kilka kroków.
Złóż wniosek.
Są to tylko cztery proste kroki. Po pierwsze na stronie internetowej za pomocą suwaka należy wybrać kwotę pożyczki, jaka nas interesuje oraz czas jest spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek online, jest on prosty oraz przejrzysty. Szybko się go wypełnia. Kiedy już go wypełnimy, należy go po prostu wysłać. W trzecim kroku jest dokonywana weryfikacja. Krokiem czwartym jest przy pozytywnie wydanej decyzji przelanie pieniędzy na konto klienta, dlatego też należy sprawdzić swoje konto czy wszystkie pieniądze zostały przelane.

Szybka pożyczka online w ferratum za 0 zł to:
– oznacza, że klient pierwszą pożyczkę może zaciągnąć w wysokości do 2000 złotych i jest ona darmowa, nie ponosi się tutaj żadnych dodatkowych kosztów,
– czas spłaty można wybrać sobie, można spłacić ją zarówno w przeciągu 15 dni, jak i 30 dni,
– każdy, kto chce się starać o taką pożyczkę, powinien pamiętać, że powinien mieć przy sobie dowód osobisty, telefon oraz numer rachunku bankowego, którego jest posiadaczem,
– pieniądze z pożyczką 0 zł można wydać na dowolny cel, nie ma obowiązku składania żadnych deklaracji, że np. potrzebne są nam pieniądze na remont samochodu czy zakup nowych mebli nic takiego nie ma tutaj miejsca.

W razie jakichkolwiek pytań oczywiście konsultanci są dostępni 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu

Korzyści pożyczki na krótko.
Pożyczka ta niesie ze sobą wiele wspaniałych korzyści, a mianowicie:
Gotówka za darmo dokładnie, wtedy gdy jej potrzebujesz.

Ogromnym udogodnieniem dla klienta jest to, że jeżeli po raz pierwszy bierze pożyczkę w ferratum to spłaca ją dosłownie w takiej samej kwocie, w jakiej ją zaciągnął. Czyli jeżeli wziął pożyczkę na kwotę 1500 zł, to dokładnie 1500 zł musi oddać bez żadnych dodatkowych kosztów. Ważne jest to, by klient spłacił zaciągniętą pożyczkę w wyznaczonym terminie, nie należy się spóźnić z jej spłatą.

Wygoda pożyczania.
Pożyczka ta jest wygodna w pożyczeniu, ponieważ wniosek o pożyczkę składa się online, bez wychodzenia z domu, czyli, nie tracimy tutaj swojego cennego czasu, czekając w długich kolejkach. Wniosek jest prosty oraz przejrzysty. Szybko się go wypełnia. Należy tylko pamiętać, że podczas wypełniania wniosku należy mieć przy sobie dowód osobisty, telefon oraz numer rachunku bankowego. Podczas wypełniania wniosku będziemy poproszeni o podanie danym z dowodu osobistego, potrzebny będzie również numer telefonu oraz numer rachunku bankowego, bez tych podstawowych danych po prostu nie będziemy w stanie go wypełnić oraz zawnioskować o potrzebną nam pożyczkę.

Oszczędność czasu.
Dzięki temu, że wniosek jest online, to zaoszczędza się swój cenny czas, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu i czekać w kolejkach a do tego wniosek jest na tyle prosty do wypełnienia, że każdy wypełni go w błyskawicznym tempie. Podobnie jest z rozpatrzeniem wniosku, specjaliści rozpatrują go dosłownie w kilka minut. Kiedy tylko wniosek zostanie rozpatrzony, to decyzja jest przyznawana również natychmiastowo.

Bezpieczeństwo i wiarygodność, jaką zapewnia instytucji bankowej.
Ferratum działa na rynku już od wielu lat. Posiadają licencję bankową, której posiadanie gwarantuje każdemu klientowi to, że ich standardy bezpieczeństwa są na jak najwyższym poziomie. Każdy klient może być zupełnie spokojny biorąc pożyczkę w Ferratum Bank.

Stałe wsparcie.
Konsultanci służą swoją pomocą przez całą dobę i to 7 dni w tygodniu. Są w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania oraz pomóc w podjęciu jak najlepszego rozwiązania dla klienta. Są zawsze zaangażowani w wykonywaniu swojej pracy. Oprócz tego mają ogromną wiedzę oraz doświadczenie.

Jak otrzymać pożyczkę?
Wypełnij wniosek o pożyczkę-to zajmie zaledwie 3 minuty.

Oczywiście pierwszym krokiem w kierunku zaciągnięcia pożyczki jest wypełnienie wniosku, który wypełnimy dosłownie w kilka minut. Należy pamiętać, by mieć przy sobie dowód osobisty, telefon oraz numer rachunku bankowego. Zostaniemy poproszeni podczas wypełniania wniosku o podanie niezbędnych danych.

Wyślij 0,01 zł ze swojego konta-tak zweryfikujemy rachunek do przelewu.

W sytuacji, kiedy otrzymamy SMS, który będzie nas informował o tym, że dana pożyczka została nam przyznana należy wykonać przelew na numer rachunku Ferratum, ze swojego rachunku bankowego na kwotę 0,01 zł. Również za pomocą wiadomości SMS każdy klient otrzymuje numer rachunku, na który powinien dokonać przelewu. Kiedy tylko Ferratum zaksięguje 0,01 złotych na swoim koncie, od razu przelewa pieniądze na rachunek bankowy klienta.

Pieniądze na Twoim koncie!.

Ferratum realizuje szybkie przelewy, dlatego też klient na swoim koncie może mieć gotówkę w błyskawicznym czasie. Klient powinien również wyczekiwać listonosza, za pośrednictwem Poczty Polskiej dostarczy dokładny harmonogram spłaty pożyczki.

Jak spłacić pożyczkę?
Pamiętaj, spłacając pożyczkę na krótko:
– należy terminowo spłacać wszystkie raty zaciągniętej pożyczki, to jest naprawdę bardzo ważne,
– jeżeli będziemy terminowo spłacać daną pożyczkę, to idzie to tylko na naszą korzyść, ponieważ jeżeli będziemy chcieli w przyszłości wnioskować o kolejną pożyczkę, będziemy mieli szansę na większą pożyczkę, także jak widać naprawdę wart,
– każdy klient za pośrednictwem Poczty Polskiej otrzymuje dokładny harmonogram spłaty pożyczki, podana jest dokładna kwota, jaką należy spłacić, podany jest także termin spłaty oraz numer rachunku bankowego, na jaki należy dokonywać przelewów,
– jeżeli klient nie otrzyma faktury, a termin spłaty się zbliża, należy się w takiej sytuacji koniecznie skontaktować z Biurem Obsługi Kliena, tam konsultanci udzielą dokładnie wszystkich informacji na temat spłaty zaciągniętej przez nas pożyczki,
– jeżeli naszym terminem spłaty pożyczki jest np. 20 kwietnia to dokładnie tego samego dnia Ferratum powinno mieć pieniądze na swoim koncie,
– kiedy tylko Ferratum zaksięguje wpłatę pożyczki, każdy klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją: Dziękujemy za dokonanie spłaty pożyczki Ferratum Bank. Życzymy miłego dnia i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.

Dane do prawidłowego przelewu spłaty pożyczki.
Odbiorca:
Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre,
Level 6,14 High Street, Sliema SLM 1551.

Tytuł przelewu:
W tytule przelewu należy wpisać numer pożyczki lub numer PESEL, jest to bardzo ważne, by jedna z tych dwóch informacji została umieszczona w tytule.

Kwota:
kwota spłaty musi być zgodna z kwotą, jaka się znajduje na fakturze.
Numer rachunku bankowego
BZ WBK: 34 1090 2503 0000 0001 2123 3730
PEKAO S.A.: 41 1240 1994 1111 0010 5137 1141.

Jeśli nie zdążysz ze spłatą raty w terminie?
W przypadku jakichkolwiek problemów finansowych, kiedy widzimy, że nie będziemy w stanie zrealizować spłaty pożyczki, niezwłocznie w takiej sytuacji należy się skontaktować z konsultantem pod numerem telefonu:

. Należy pamiętać o tym, że konsultanci nie chcą zaszkodzić, a wręcz przeciwnie są od tego, by pomóc w wyborze jak najlepszego rozwiązania.

Chcę przedłużyć termin spłaty pożyczki. Jak to działa?
Warunki przedłużenia terminu spłaty pożyczki.
Każdy klient ma możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, jeżeli nie jest w stanie w wyznaczonym terminie spłacić pożyczkę. Należy pamiętać o tym, że każdy klient, który zdecydował się na wzięcie pożyczki na krótko, to maksymalnie może ją przedłużać dwa razy nie więcej. Przedłużenie spłaty pożyczki wynosi 30 dni. Od 11 marca.2016 roku Bank wprowadził poręczenia fizyczne.

Koszty przedłużenia spłaty pożyczki.
Każdy klient, który wybierze indywidualnego Gwaranta, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, które są związane z przedłużeniem pożyczki, oczywiście, aby klient mógł przedłużyć pożyczkę, musi dostarczyć w przeciągu 5 dni, umowę gwarancji. Umowa ta musi być podpisana przez gwaranta oraz przez dwóch świadków lub notariusza.

Umowa i dokumenty.
Warunki i regulamin korzystania z Pożyczki na krótko w Ferratum Bank.
Każdy klient przed podpisaniem umowy powinien zapoznać się bardzo dokładnie z warunkami umowy, ze znajdującym się formularzem informacyjnym. Powinien doskonale wiedzieć, jak się przedstawia odstąpienie od umowy, podane jest także, pełnomocnictwo do umowy o odstąpienie, a tym też należy się zapoznać, należy dokładnie przeczytać o umowie Gwarant Bank, oraz ważne jest to, by każdy klient znał regulamin promocji Pożyczki za 0 złotych.

Przydatne informacje dla ubiegających się o pożyczkę krótkoterminową.
Każdy, kto chce zaoszczędzić swój czas, a potrzebuje pożyczki w szybkim czasie i bez zbędnych formalności, wystarczy, by przygotował dowód osobisty, telefon oraz numer rachunku bankowego i złożył wniosek, który znajduje się na stronie ferratum.pl.

Jak ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową?
Jak już wyżej zostało wspomniane, potrzebny jest dowód osobisty, telefon oraz numer rachunku bankowego. Podczas wypełniania wniosku zostaniemy poproszeni o podanie danych.
Kiedy wniosek zostanie już złożony, podlega on weryfikacji, kiedy zostanie przyznana pozytywna decyzja to każdy klient, otrzymuje ją na swój telefon w postaci wiadomości SMS.
Należy również pamiętać o tym, że zostaniemy poproszeni o zrealizowanie przelewu na rachunek bankowy ferratum w kwocie 0,01 złotych. Przelew ten pełni funkcję weryfikacji oraz identyfikacji klienta. Kiedy weryfikacja jest pomyślna, klient od razu otrzymuje gotówkę na swoje konto.

Pożyczka na krótko dodatkowe informacje.
Należy pamiętać o tym, że ubiegać się o pożyczkę można wiele razy tak naprawdę tyle razy ile tylko chcemy, kiedy pożyczka jest przyznana, zostaje ona przelana na konto klienta, które wskazał podczas składania wniosku, nie ma takiej możliwości, by klient miał więcej aktywnych pożyczek, aktywna pożyczka może być tylko jedna. Bywa tak, że klientowi nie zostanie udzielona pożyczka, bank nie musi podawać przyczyny. Każdy klient ma możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Bardzo ważne jest to, by zawsze w terminie spłacać wszystkie raty pożyczki.

Kontakt.
Biuro Obsługi Klienta Ferratum Bank:

Telefon Ferratum

Kontakt telefoniczny | Ferratum

Fax Ferratum

Mail

Centrala Banku:

Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre
Level 6,14 High Street
1551 Sliema, Malta
VAT: MT 2101-8613
Konsultanci służą pomocą 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments