Filarum logowanie

Filarum logowanie

Instrukcje PORADNIK

Filarum logowanie – Wszystkie informacje na temat logowania na stronie filarum.pl. Znajdziemy tu informacje jak wyszukać odpowiednią stronę logowania pożyczkodawcy filarum i jak przejść przez proces logowania filarum. Artykuł stanowi podręczną instrukcję filarum logowanie. Zapewne każdy znajdzie tutaj pomocne dla siebie informacje.

Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat logowania filarum. Znajdziemy tu instrukcję logowania na stronie filarum.pl, która pomoże każdemu szybko dowiedzieć się w jaki sposób można się zalogować oraz z instrukcji dowiemy się także ważnych informacji na temat korzystania z serwisu filarum. Polecam.

zarejestruj się
zarejestruj się

Filarum logowanie

Poniżej przedstawiamy instrukcję logowania na stronie pożyczkodawcy filarum.

Krok 1. Aby zalogować się na stronie filarum należy wyszukać firmę pożyczkową filarum. Należy zatem wpisać w wyszukiwarce internetowej filarum  lub w pasku przeglądarki internetowej wpisać  W wynikach wyświetli  się adres oficjalnej strony pożyczkodawcy, który należy kliknąć.

Filarum logowanie
Filarum logowanie

Krok 2. Jak już znajdziesz się na stronie filarum.pl, w prawym górnym rogu zobaczysz dwa pola, w których należy wpisać swój login i hasło, jakie użyłeś przy rejestracji i zakładania konta w serwisie filarum. Wpisujesz zatem swój e-mail i hasło i klikasz zaloguj.

Filarum logowanie 1
Filarum logowanie 1

Jeśli zapomnisz hasło to wystarczy kliknąć w link zapomniałem hasła. Nowe hasło możesz otrzymać na dwa sposoby: jeśli podasz swój adres e-mail i klikniesz wyślij e-mail, hasło otrzymasz na podanego maila, jeśli wpiszesz numer telefonu komórkowego i klikniesz wyślij sms, hasło otrzymasz smsem.  Należy podać albo numer telefonu albo adres mailowy, który podałeś podczas rejestracji.

Filarum logowanie 2
Filarum logowanie 2

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy jesteś na zabezpieczonej stronie filarum. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

Krok 3. Jeśli masz już hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu u góry pojawi się Twoje imię oraz nr klienta. Jeśli zobaczysz te dane, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swój profil utworzony w serwisie filarum.

Po zalogowaniu wyświetli Ci się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, na swoim koncie będziesz mógł sprawdzić, kiedy upływa termin jej spłaty.

Filarum logowanie jest  bardzo przydatnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz mieć dostęp do wszystkich informacji, które dotyczą dostępnych dla Ciebie ofert oraz spłaty Twoich pożyczek. Dzięki możliwości kontrolowania swojej spłaty w serwisie filarum, nie trafisz do działu windykacji filarum i unikniesz nieprzyjemności związanych z windykacją klienta.

Co jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie filarum?

Abyś mógł korzystać z możliwości filarum logowanie, najpierw trzeba się zarejestrować. Aby to zrobić,  należy wejść w zakładkę jak pożyczyć i tutaj znajdziesz link rejestracja, który należy kliknąć, aby wyświetlił Ci się formularz rejestracyjny.

Filarum logowanie 3
Filarum logowanie 3

W formularzu rejestracyjnym należy uzupełnić wszystkie wymagane pola, wpisując między innymi numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz hasło, które później system będzie wymagał do logowania.

Pamiętaj! Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego konta w serwisie filarum.

Jeśli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy wtedy wpłacić opłatę za przedłużenie. Kwota opłaty za przedłużenie zależy od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

Pamiętaj, że pieniądze z pożyczki otrzymasz na rachunek bankowy, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

Ważne jest, aby spłacać pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to lepiej jest przedłużyć okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu filarum windykacja.

Z firmą filarum  możesz się kontaktować w każdej sprawie zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

Umowa pożyczki jest dostępna po zalogowaniu do serwisu filarum logowanie.

Numer konta bankowego, na które możesz dokonywać wpłat, możesz sprawdzić pod zakładką jak spłacić.

Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma filarum nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

Jeśli obecnie masz inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w filarum otrzymasz pożyczkę bezproblemowo.

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments