pożyczki

Jak wybierać kredyty?

PORADNIK

Chęć sfinansowania większych inwestycji nierzadko wiąże się z koniecznością skorzystania z pomocy jednego z podmiotów bankowych.

Kredyty cieszą się dziś dużym zainteresowaniem, jednak nie o wszystkich można powiedzieć, że są atrakcyjnie oprocentowane.

By dokonać jak najbardziej atrakcyjnego wyboru, warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami i dopiero na takiej podstawie wybrać ten odpowiedni.

Kredyty kuszą rzekomo atrakcyjnym oprocentowaniem, jednak po sprawdzeniu RRSO okazuje się, że sytuacja wygląda nieco inaczej.

Rzeczywiste oprocentowanie kredytu stanowi najważniejszy czynnik wyboru oferty, dlatego analizę ofert powinniśmy rozpocząć od jego sprawdzenia.

Poprzez takie działanie wyeliminujemy kredyty nieatrakcyjne i skoncentrujemy uwagę na tych, które będą dla nas najbardziej interesujące.

W wyborze konkurencyjnej oferty pomóc mogą ponadto liczne rankingi i zestawienia najbardziej atrakcyjnych kredytów dostępnych na rynku.

 

Warto skorzystać z takich pomocy, a w naszej kieszeni pozostanie sporo gotówki, a miesięczne raty kredytu nie będą zbyt wysokie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola z Gdańska
Ola z Gdańska
5 lat temu

Decyzja związana z wzięciem kredytu jest trudna, ponieważ jest to często zobowiązanie na wiele lat. Warto zastanowić się z jakiej oferty, którego banku, skorzystać. Każdy by chciał, aby zarówno oprocentowanie, jak i miesięczna rata, były niskie.