JAKIE SĄ SPOSOBY NA POZYSKANIE NOWYCH KLIENTÓW

JAKIE SĄ SPOSOBY NA POZYSKANIE NOWYCH KLIENTÓW?

vivus regionlnie

Postanowiłeś zostać agentem kredytowym, ale nie wiesz jak zdobyć nowych klientów? Istnieje kilka sposobów, które są bardzo popularne wśród naszych agentów i z czystym sumieniem możesz zacząć się nimi posiłkować. Chodzi przecież o to, żebyś jak najwięcej zarobił, prawda?

Na samym początku zacznijmy od ludzi z Twojego otoczenia.

Bardzo ważną kwestią jest zadbanie o to, aby osoby, którymi na co dzień się otaczasz wiedziały czym się zajmujesz. Jeśli traktujesz pośrednictwo jako źródło dodatkowego dochodu, opowiedz o naszych produktach wśród znajomych z pracy. Możesz opowiedzieć im o pozycji firmy na rynku i zareklamować nasze usługi. Jeśli jesteś osobą zaufaną – Twoje słowo, mimo tego, że jest to Twoja praca, będzie bardzo cenne. Zasiej ziarno możliwości finansowych, a być może coś z tego wyrośnie.

Pracujesz w sklepie ze sprzętem motoryzacyjnym?

Możesz, a nawet powinieneś swoje usługi proponować swoim klientom. Sprzedając wartościowe rzeczy na pewno spotkałeś się z wycofaniem klienta z zakupu po usłyszeniu ceny. Zaproponuj mu wtedy pomoc w spłacie w postaci kredyty ratalnego. Korzyść z tego rozwiązania będzie miała każda ze stron, a formalności to często kwestia kilkunastu minut.

Jeśli praca agenta pośredniczącego to źródło Twojego głównego dochodu, zadbaj o promocje bezpośrednią. Możesz zorganizować spotkanie dla osób zainteresowanych dodatkową formą pomocy finansowej lub dla osób, które szukają pracy. Zyskasz w ten sposób swoisty rozgłos, a ludzie zaczną traktować Twoją pracę bardziej poważnie.

Stwórz własną sieć sprzedaży.

Zaproponuj współpracę swoim znajomym lub osobom, które budzą twój szacunek. Możliwości jest naprawdę multum.  Wszyscy agenci twojej sieci sprzedaży będą rozliczani bezpośrednio przez Ciebie i zapewni to Tobie szerokie możliwości wynagradzania ich wkładu we wspólny sukces.

 

Internet

Dzisiejsze możliwości jakie daje sieć są nieograniczone.  Weźmy na przykład serwisy ogłoszeniowe, które z reguły oferują bezpłatną formę promocji. Jest masa ludzi, którzy codziennie przeglądają takie serwisy w poszukiwaniu szybkiej gotówki, nowego samochodu czy pracy. Pomyśl ilu bezrobotnych ludzi jest w Twoim mieście i ilu z nich mogłoby zobaczyć Twoje ogłoszenie, gdybyś umieścił je w odpowiednim miejscu. Warto poświęcić trochę swojego czasu na rozeznanie się gdzie i w jakiej formie najlepiej umieścić swoje ogłoszenie.

Internet to także sieci społecznościowe, a więc najprężniej działająca gałąź marketingu internetowego.

Spójrz ilu znajomych zgromadziłeś na popularnym Facebook’u. Trzystu znajomych to trzystu potencjalnych klientów – zacznij działać! Jednym wpisem możesz zaoferować swoją pomoc ogromnej liczbie ludzi. Możesz również tworzyć swoje strony i budować swój marketing od zera. Możliwości są nieograniczone.

Kolejnym dobrym narzędziem jest strona internetowa.

Kredytum.pl zapewnia każdemu swojemu agentowi stworzenie takiej strony bezpłatnie. Strona powstanie w oparciu o twoje dane oraz będziesz miał z niej dostęp do swoich kanałów sprzedaży. Na stronie możesz umieszczać odnośniki do portali społecznościowych, informacje o Kredytum.pl oraz wiele innych, cennych z perspektywy zainteresowanego, wiadomości.

 

Prasa/ulotki

Wielu ludzi nie korzysta, na co dzień, z internetu. Są wśród nas tradycjonaliści, którzy uwielbiają swój kawałek papieru. Warto pomyśleć i o nich. Z reguły są to osoby starsze, a więc takie, które potrzebują ciekawej oferty aby spełnić swoje, długo wyczekiwane, marzenia. Trafić do nich możesz nie tylko poprzez zamieszczenie ogłoszenia drobnego, ale głównie za sprawą reklam na pierwszych stronach gazet. Istnieje także możliwość wykupu tzw. artykułu sponsorowanego, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przemyśl takie rozwiązanie. Na początek możesz zacząć od gazet lokalnych, w których cena usługi będzie znacznie niższa w stosunku do ogólnokrajowych i komercyjnych tytułów.

Na koniec zostawiłem ulotki, które są chyba najpowszechniejszą formą promowania swoich usług. Kto z nas nie ma skrzynki pełnej tego typu formami marketingu? Wszyscy je znamy, niekoniecznie wszyscy lubimy, ale na pewno nie wszyscy je wyrzucamy. Wielu z nas ma pamięć obrazową co oznacza, że trafiają do nas głównie bodźce wizualne, które zapamiętujemy w ułamku sekundy. Właśnie do takich ludzi możesz trafić. Nasza firma pomoże Ci w tej formie oferując ją bezpłatnie – na dobry początek w pakiecie ze stroną internetową. Ulotki rozdawaj sam, załączaj je do swoich umów, zatrudnij swojego znajomego do rozdawania ich ludziom. Dróg dystrybucji nie sposób zliczyć.

 

Statystyki dowodzą, że co piąty Polak chciałby skorzystać z dodatkowej formy finansowania w formie kredyty bądź pożyczki. To pokazuje jak szeroki jest wachlarz możliwości jakimi możesz skusić swoich przyszłych klientów. Aby zrobić to skutecznie musisz działać w wielu obszarach i nie przejmuj się – początki zawsze są trudne. Zostając agentem Kredytum.pl niezbędne wsparcie dostaniesz bezpłatnie

0 0 votes
Daj ocenę