Kto uzyskuje kredyt

Kto uzyskuje kredyt?

PORADNIK

Kredyt jest zmorą wielu ludzi. Bowiem nastały takie czasy, że aby kupić swoje mieszkanie to niestety trzeba wcześniej pomyśleć o kredycie.

Nie wszyscy mają się tak dobrze, że ich na nie stać, bo mają wystarczającą ilość gotówki, bądź dostają je od rodziny. Zatem jedyną dobrą rzeczą jest wzięcie kredytu mieszkaniowego. Owszem, są tego minusy, bowiem co miesiąc trzeba płacić określone raty, jednak po ich całkowitej spłacie mieszkanie jest własnością kupującego.

Tym bardziej, że jest wiele banków, co mają korzystne oprocentowanie, które nie jest zbyt duże. Trzeba tylko poszukać takiego kredytu mieszkaniowego, który będzie jak najlepszy. Kredyt jest przyznawany osobą, które mają historię kredytową, bądź mają stałe wpływy na konto.

Ci, którzy nie pracują, bądź ich praca jest na umowę zlecenie, to nie dostaną takiego kredytu. Bowiem każdy bank musi mieć jakieś zabezpieczanie.

W innym wypadku, każdy brałby kredyt, a później nie wiadomo, czy dałby radę spłacać. Dlatego musi być wcześniej przeprowadzona weryfikacja.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jadwiga z Gdyni
Jadwiga z Gdyni
5 lat temu

Kredyt to idealne rozwiązanie, gdy potrzebuje się dużej kwoty. Warto zasięgnąć porady doradcy, a nie skupiać się na ofercie jednego banku. Gdyby jeszcze średnie wynagrodzenia były wyższe, byłaby możliwość szybszej spłaty zobowiązań.