Lendon logowanie

Lendon logowanie

Instrukcje

Lendon logowanie. Wszystkie informacje na temat logowania na stronie lendon.pl. Znajdziemy tu informacje jak wyszukać odpowiednią stronę logowania pożyczkodawcy lendon i jak przejść przez proces logowania lendon. Artykuł stanowi podręczną instrukcję lendon logowanie. Zapewne każdy znajdzie tutaj pomocne dla siebie informacje.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na temat logowania lendon. Znajdziemy tu instrukcję logowania na stronie lendon.pl, która pomoże każdemu szybko dowiedzieć się w jaki sposób można się zalogować oraz z instrukcji dowiemy się także ważnych informacji na temat korzystania z serwisu lendon. Polecam.

zarejestruj się

Lendon logowanie

Instrukcja:

Krok 1. Aby zalogować się na stronie lendon.pl,  w pierwszej kolejności należy wpisać w pasku swojej przeglądarki internetowej adres lendon.pl/login.

Można również w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło lendon logowanie. W wynikach wyszukiwania wyświetli Ci się odpowiedni adres lendon.pl/login. Wystarczy tylko kliknąć odpowiedni adres i wówczas znajdziesz się na stronie pożyczkodawcy lendon, na której będziesz mógł się zalogować.

Lendon logowanie
Lendon logowanie

Krok 2. Jak znajdziesz się na oficjalnej stronie pożyczkodawcy lendon w prawym górnym roku zobaczysz dwa pola do wypełnienia. Należy tam wpisać adres e-mail oraz hasło i kliknąć wejdź. W taki sposób szybko się zalogujesz na swoje konto założone w serwisie lendon.

Lendon logowanie 1
Lendon logowanie 1

Jeśli zapomnisz hasło, możesz skorzystać z możliwości przypomnienia hasła. Wystarczy kliknąć link przypomnij hasło, które znajduje się pod polami do logowania. Po wprowadzeniu adresu mailowego i kliknięciu wyślij hasło, zostanie wysłane do Ciebie nowe hasło.

Lendon rejestracja
Lendon rejestracja
Lendon logowanie 2
Lendon logowanie 2

Jak już otrzymasz hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze wyświetli się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli takie informacje zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie lendon.pl.

Po zalogowaniu na Twoje konto pojawi się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, będziesz mógł sprawdzić, kiedy upływa termin jej spłaty.

lendon logowanie jest  bardzo pomocnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz mieć szybki dostęp do wszystkich informacji, które dotyczą dostępnych dla Ciebie ofert  oraz spłaty Twoich pożyczek. Dzięki możliwości monitorowania swojej spłaty i terminowego regulowania na pewno nie trafisz do działu lendon windykacja i unikniesz nieprzyjemności związanych z windykacją klienta.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie lendon.pl, to abyś mógł mieć możliwość korzystania z  opcji lendon logowanie,  w pierwszej kolejności należy się zarejestrować.  Wystarczy zatem  kliknąć w link rejestracja, który znajduje się w prawym górnym rogu pod polami do logowania.

Lendon logowanie 3
Lendon logowanie 3

Po kliknięciu rejestracja, wyświetli się formularz rejestracyjny. Należy uzupełnić wszystkie wymagane pola, podając między innymi adres e-mailowy oraz hasło, które później posłużą do logowania w serwisie lendon.

O czym warto pamiętać:

– Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego konta w serwisie lendon.pl.

– Przed korzystaniem z serwisu i logowaniem sprawdź, czy jesteś na zabezpieczonej stronie lendon.pl. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

– Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Wysokość opłaty za przedłużenie zależy od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

– Spłacaj pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to przedłuż okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu lendon windykacja.

– Gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

– Z firmą lendon możesz się kontaktować telefonicznie oraz e-mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

– Numer konta do spłaty swojej pożyczki znajdziesz na dokumencie umowa pożyczki oraz w danych kontaktowych pod zakładką kontakt.

– Uważaj na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma lendon nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

– Jeśli masz już inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w lendon otrzymasz pożyczkę bez najmniejszego problemu.

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments