Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Lipno

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko również nie możemy się nadziwić, jak dużo poprawiłoby się nasze ciało w układu tych paru lat. Nagle prezentuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) również nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie chciałybyśmy być coś dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem stosuje być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Tuchola

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym materiale skupimy się na podstawowej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowszej metody LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w niezwykle krótkim okresie po zakończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kryje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Tuchola

Zabiegowi potrafią stanowić poddawane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Tuchola

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rodzaj, by jak dużo ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede każdym pisana jest odpowiednia liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na osiągnięcie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie być przeprowadzona miejscowo albo na ważniejszym obszarze. W centralnym przypadku zabiegowi budzi się takie stronie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na kluczowym zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko daje się, że pacjenci życzą sobie, by otrzymany w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w różnym stanowisku ich własnego ciała. Z tejże danych korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i wysyła się do przeszczepu.
Liposukcja Tuchola

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest zdecydowanie bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej osoby, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Tuchola

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments