Masz za dużo pieniędzy? Zostań właścicielem rajskiej wyspy w Chorwacji!

Wiadomości

Jeśli masz dużo pieniędzy to kup jedną z chorwackich wysp. Ofert jest wiele, dlatego możesz znaleźć coś dla siebie. Za kilka milionów euro możesz mieć rajskie plaże, zamki i dzikie wybrzeża dla siebie!

Masz za dużo pieniędzy? Zostań właścicielem rajskiej wyspy w Chorwacji!

Nie tylko gwiazdy mogą mieć swoje prywatne wyspy. Jeśli dysponujesz odpowiednią sumą pieniędzy i chcesz spędzać wakacje na prywatnej, rajskiej wyspie to skorzystaj z oferty Chorwacji – oferuje ona kilka malowniczych wysp na sprzedaż. Ostrzegamy jednak, do zakupów wymagany jest naprawdę gruby portfel!

Chorwacja to ponad 1200 wysp!

Chorwacja jest państwem w większości znajdującym się na stałym lądzie, jednak wzdłuż jej wybrzeży, na lazurowych wodach Adriatyku leży blisko 1250 wysp. Jedynie 47 z nich jest zamieszkałych, reszta to enklawy dzikiej przyrody, własność prywatna lub właśnie ziemia oferowana na sprzedaż, dlatego jest w czym wybierać. Wakacje w Chorwacji są chętnie wybierane przez Polaków z racji stosunkowo bliskiej odległości tego pięknego państwa od granic Polski, gościnności mieszkańców czy słynnego już trunku – rakiji.

Kup sobie wyspę!

Jeśli posiadasz bardzo zasobny portfel, kilka z chorwackich wysp oferowanych na sprzedaż może wzbudzić Twoje zainteresowanie – proponujemy zapoznać się z ofertą.

Bijela – Jest to jedna z najciekawszych wysp przeznaczonych na sprzedaż – ma 30 tysięcy kilometrów kwadratowych i leży niedaleko Splitu. Posiada nieskażony, naturalny wygląd ponieważ otaczające ją wody są strefą ochrony przyrody, a nad samą wyspą góruje zamek. Cena dostępna jest jedynie na życzenie.

Wyspa w środkowej Dalmacji – Bezimienna wyspa leżąca w środkowej Dalmacji charakteryzuje się łagodną linią brzegową, idealną do uprawiania sportów wodnych. 90% jej powierzchni pokrywają malownicze lasy sosnowe i śródziemnomorska roślinność – cena to 6,5 miliona euro.

Male Orjule – Jeśli marzysz o rajskiej wyspie na własność, wybierz Male Orjule. Ten urokliwy zakątek oblany jest lazurowymi wodami Adriatyku, posiada niewielką przystań, jednak połowa wyspy należy do Skarbu Państwa. Dla zainteresowanych cena dostępna jest na zapytanie.

Do kogo należą chorwackie wyspy?

Okazuje się, że chorwackie wysypy to własność nie tylko milionerów i miliarderów z całego świata. Wyspy znajdują się w rękach prywatnych i jako ziemia przechodzą często z pokolenia na pokolenie – dla Chorwatów sprzedaż ich własności jest sposobem na biznes i utrzymanie swoich rodzin. Jest w Chorwacji wiele osób, które są w posiadaniu wyspy, a tak naprawdę nie są bogaci. Oczywiście, dokąd wyspy nie sprzedadzą. Kupca jest jednak ciężko znaleźć, czasem proces sprzedaży potrafi przeciągać się latami, sam chorwacki rząd nieprzychynym okiem patrzy na sprzedaż dziedzictwa chorwackiego. Warto dodać, że zgodnie z chorwackim prawem, pierwokup należy do państwa – to jednak nie ma wystarczająco środków, by kupić wyspy leżące w rękach prywatnych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments