vivus opinie

Vivus. pl jest to co prawda całkiem jeszcze młoda firma pożyczkowa zajmująca się udzielaniem pożyczek, tak zwanych chwilówek, jednak w ciągu kilku lat zyskała sobie duże grono zwolenników, zachwyconych współpracą. Oficjalnie na polskim rynku Vivus istnieje począwszy od dnia 24 kwietnia 2012 roku. Ta firma pożyczkowa należy do grupy finansowej 4financegroup, której obszar działania przede wszystkim obejmuje rynek środkowoeuropejski oraz skandynawski.

vivus opinie

Cała oferta została specjalnie opracowania, z wielką starannością i skierowana przede wszystkim do tych klientów, dla których najważniejszy jest szybki dostęp do gotówki oraz minimum formalności. Zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych pożyczek zaciąganych w tradycyjnym banku. Vivus doskonale wie, jak to negatywnie oddziałuje na samopoczucie pożyczkobiorców, dlatego też stara się wszystkie formalności ukrócić do niezbędnego minimum. W końcu nie bez przyczyny Vivus zdobył tytuł „Laur Klienta. Odkrycie 2013”.

Jeśli chodzi o ofertę, to pożyczki otrzymać możemy o różnych wysokościach. Ich maksymalny termin spłaty wynosi 30 dni. Jednak jako że w Vivus pracują ludzie, którzy doskonale życie znają, po spełnieniu pewnych warunków i szybkim kontakcie z pożyczkodawcą, okres ten można odpowiednio wydłużyć. Warto jednak mieć na uwadze, że:

– maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi nie więcej niż 1400 zł
– maksymalna kwota drugiej pożyczki wynosi nie więcej niż 2000 zł
– maksymalna kwota trzeciej pożyczki wynosi nie więcej niż 2600 zł
– maksymalna kwota czwartej pożyczki wynosi nie więcej niż 3000 zł
– maksymalna kwota piątej pożyczki wynosi nie więcej niż 3500 zł.

Otrzymanie pożyczki w Vivus jest możliwe praktyczne dla każdego, kto spełni wszystkie, jasno określone warunki, które podane zostały poniżej:

– osoba starająca się musi posiadać polskie obywatelstwo
– mieści się w przedziale wiekowym 20-75 lat
– posiada swoje konto w Vivus logowanie może być przeprowadzone w każdym momencie
– osoby które nie zostały wpisane do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Wiele osób ceni sobie Vivus za niezwykłą szybkość i łatwość w załatwianiu wszystkich formalności. Aby załatwić wniosek o pożyczkę, Wchodzimy na stronę www. vivus. pl i wybierać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Następnie należy przejść do wypełnienia formularza rejestracyjnego, co w najgorszy wypadku zajmie nie więcej niż 5 minut. Po uzupełnieniu wszystkich danych, należy wykonać tzw. przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł na konto Vivus (podane w jednej z zakładek znajdujących się w indywidualnym profilu kandydata). Koniecznie w tytule przelewu zawarte musi zostać następujące zdanie „Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus. pl nr ”. Numer rejestracji zawarty jest w wiadomości od portalu, potwierdzającej założenia konta.

Vivus weryfikuje swoich potencjalnych klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Jednak aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującym obecnie prawem, klient w czasie składania wniosku o pożyczkę zobligowany jest do wyrażenia zgody na: „udzielenie pełnomocnictwa do wystąpienia w moim imieniu do Biura Informacji Kredytowej S. A. z prośbą o udostępnienie informacji”. Często bez tej zgody, prośba o udzielenie pożyczki nie zostaje rozpatrzona na korzyść pożyczkobiorcy. dlatego też warto mieć to na uwadze. Jeśli mamy uczciwe zamiary i spłacimy zadłużenie w odpowiednim terminie, klauzula ta nie zrobi nam jakiejkolwiek różnicy.

Internet to potęga, dlatego też szukając informacji ja temat Vivus natknąć się można na wiele bardzo pozytywnych opinii. Oto nieliczne z nich.

– ”Jak się Wam spodobała Współpraca z taką firmą udzielającą pożyczki, jak Vivus? Ja dosłownie kilka dni wstecz spłaciłam swoją pierwszą w życiu pożyczkę! I co dla mnie najważniejsze, bez żadnych komplikacji. Za każdym razem w razie wątpliwości bez problemów udawało mi się dodzwonić na infolinię. W sumie z konsultantem rozmawiałam ponad 10 razy. Za każdym razem bardzo miło zostałam potraktowana, a rozmówca cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na każde postawione przeze mnie pytanie.”

– ” Rejestracja na stronie trwała zaledwie kilka minut. Co ciekawe, po złożeniu wniosku w dość wczesnych godzinach popołudniowych, pieniądze na swoim koncie miałem już następnego dnia. Szybko i niezawodnie. Akurat niezwykle szybko potrzeba mi była gotówka, a Vivus oczywiście nie zawiódł. W przyszłości w razie potrzeby z całą pewnością ponownie skorzystam z ich pomocy.”

– „Naprawdę szczerze i z całego swojego serca polecam współpracę z Vivus! Jeśli w Waszym życiu pojawił się jakiś miły problem finansowy, to warto go rozwiązać, wybierając szybką pożyczkę właśnie w tej, absolutnie nie innej firmie”.

Wiele osób, zanim zdecyduje się na skorzystanie z oferty jakiejś firmy, usilnie przez długi czas poszukuje opinii na licznych forach internetowych. Dlatego też warto opisać swoje emocje związane ze współpracą z tym pożyczkodawcą. Pomóżmy w ten sposób podjąć innym te z całą pewnością nie łatwą decyzję.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

109 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments