Oto osoby, które aż tak kochają tatuaże, że posiadają je nie mal na całym ciele.

Wiadomości

Moda na tatuaże nie zanikła. Niektórzy ludzie mają na całym ciele tatuaże. Nie szczędzą też gałek ocznych. Jednym z tych, który kocha tatuaże jest 27 – letni Eli Ink z Wielkiej Brytanii oraz Polak – 32-letni Adam z Poznania.

27-latek od zawsze uwielbiał sztukę abstrakcyjną. Dzięki temu zdobył wielką popularność  w mediach. Bez wątpienia jest osobą, która wyróżnia się z tłumu ludzi. Na całym ciele ma czarne tatuaże. Dobrze się z tym czuje, chociaż zdaje sobie sprawę, iż ludzie mogą go postrzegać jako dziwaka. Oczy również postanowił wytatuować. Tak uwielbia tatuaże, że nawet możliwość utraty wzroku, nie powstrzymała go przed wytatuowaniem gałek ocznych na czarno. Jednak jak sam mówi, postanowił zmienić ich kolor na biały.

Z jego wypowiedzi wynika, iż od zawsze interesował się sztuką malowania ciała. Uwielbiał również Picassa, którym inspirował się od dzieciństwa. W wieku siedemnastu lat zaczął na poważnie myśleć o tatuażach. Najpierw zrobił sobie jeden mały tatuaż. Lecz bardzo się mu spodobało tatuowanie oraz to wspaniałe uczucie – jak sam twierdzi – po zakończeniu tatuażu oraz efekt jaki wychodzi, że od razu postanowił, iż to nie jest ostatni tatuaż. Ponadto pomysł, który później się mu narodził, nie był bezpodstawny. Jego wuj po powrocie z podróży, miał na sobie wielki malunek. Wówczas postanowił, iż całe swoje ciało pokryje czarnymi tatuażami. Lecz to nie koniec abstrakcyjnych zmian u Brytyjczyka. Na jego twarzy znajdują się kolczyki. Ponadto wpadł na pomysł rozciągnięcia wargi. Chciał wyglądać wyjątkowo oraz oryginalnie.

Ten wizerunek z pewnością mu się udał. Lecz czy wszystkim może się to podobać. W wywiadzie został zapytany, co na takie zmiany mówiła jego rodzina. On stwierdził, iż taka przemiana się mu podoba, tak właśnie chciał wyglądać i nikomu nie chce, i nie musi się tłumaczyć ze swojego wyglądu. Następna osoba, która uwielbia tatuaże jest tym razem Polak – Adam z Poznania. Ten 32-latek na 85 procentach swojego ciała posiada tatuaże. Wystąpił on w programie „Druga twarz”, gdzie zostaje zmieniany nietypowy wygląd uczestników programu.

Podczas rozmów przeprowadzanych z nim, przyznał, iż nie raz był szkalowany z powodu jego wyglądu. Jego pomysł, aby wystąpić w programie, narodził się z powodu chęci zobaczenia jak wyglądał by w klasycznej odsłonie. Gdy pierwszy raz spotkał się z ekspertką programu Karoliną Gilon, była pod ogromnym wrażeniem. Jak sama stwierdza, iż nie spotkała jeszcze takiej osoby, która prawie całe ciało pokryła tatuażami.

W rozmowie z nią przyznał się, że nawet na nad przyrodzeniu posiada tatuaż. Zwierzył się także, z jakiego powodu zaczął swoją historię z tatuażami. Albowiem jest on sierotą, nigdy nikt mu nie powiedział „nie rób tego”. Jednym słowem brakowało mu miłości rodzicielskiej, i postanowił wszystkie emocje przelać na tatuaże. Jego występ w programie, z pewnością nie wiele zmienił w jego życiu, lecz przeżył fajna przygodę – jak wyznaje w jednej ze swoich wypowiedzi.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dorian dodo
dorian dodo
6 lat temu

Ludzie mają rózne pomysły oraz różne zamiłowania a nasze społeczeństwo nie lubi innych ludzi, zaraz komentują i szkalują to jest normalne albo za plecami obgadują czy wytykają palcami.

romeo z Krakowa
romeo z Krakowa
6 lat temu

Sama uwielbiam tatuaże ale żeby na całym ciele o raczej nie odważe się aby do takiego stopnia się posunąc, Ale wielki szacun dla tych facetów za ich zamiłowanie i poświęcenie się tatuażom

urszulka z bytomia
urszulka z bytomia
6 lat temu

Fajnie wyglądaja takie tatuaże, sama miałam ochote sobie zrobić lecz bałam się powikłań, gdyż słyszałm że zdarzają się przypadki, gdy po zrobieniu można dostać uczulenia.

władek z rzeszowa
władek z rzeszowa
6 lat temu

Nie mają się co przejmować ci mężczyźni, gdyż nie są oni sami jak ich ludzie wytykają palcami. Ja ma obydwie ręce w tatuażach a sąsiedzi po prostu tak na mnie patrzą jak na ufoludka :/

Irenka z Białej Wsi
Irenka z Białej Wsi
6 lat temu

Zawsze tak było jest i będzie ludzie będą gadac, a jak ktos wygląda inaczej jak reszta społeczeństwa to będa się wyśmiewać, taka juz natura Polaków. Nic nie zmieni mentalności ludzkiej.

Paulina z Inowrocławia
Paulina z Inowrocławia
6 lat temu

heheh ten gościu to przesadził z tym przyrodzeniem masakra ale ludzie mają pomysły, ciekawe co on sobie tam wytatuował, normalnie śmiechu warte, nie miał gdzie tylko tam hehe

Henryk z Podkarpacia
Henryk z Podkarpacia
6 lat temu

no co gościu chciał t sobie tam zrobił, pzrecież pisze, iż nie musi się z tego nikomu tłumaczyć, no i dobrze mówi to jego sprawa gdzie sobie zrobił i ile ich ma. Każdy niech się interesuje sobą.

Paulina z Inowrocławia
Paulina z Inowrocławia
6 lat temu

Oj tam Panie Henryku niech się tak Pan nie spina, ja tez wypowiedziałam tylko swoją opinię co ja myslę na ten temat. Jasne jest, że każdy robi co chce i nawet gdzie chce 🙂

Henryk z Podkarpacia
Henryk z Podkarpacia
6 lat temu

Ja po prostu nie lubię jak ktoś się miesza w czyjeś sprawy a zwłaszcza jak ktoś się naśmiewa publicznie z kogoś. Oczywiście każdy może pisać to co myśli……….

Kuba z Tych
Kuba z Tych
6 lat temu

Gościu miał odwagę się przyznać ze nawet tam się wytatuował. A ten drugi to też miał pomysł aby wargę sobie rozciągnac, przecież to straszliwie wygląda. każdy ma jakieś dziwne swoje pomysły.

Robson z Dulczy
Robson z Dulczy
6 lat temu

Chciał się popisać swoimi tatuażami i chciał aby było głośno o nim i dlatego wystąpił w tym programie, pewnie teraz zbja kase na tym jaki to on jest wyjątkowy z tymi tatuażami

Miłka z Warszawy
Miłka z Warszawy
6 lat temu

No tak tak z pewnością chciał się wypromowac i przy okazji coś zarobic, Polacy potrafią myslec i kombinowac jak tu zarobic łatwa kasę. Hehe a ten penis to tym bardziej mu w tym pomógł.

Lucuś z Pragi
Lucuś z Pragi
6 lat temu

ludziska różne mają hobby jedni taniec inni rzeźbienei a jeszcze inne ubią tatuaże i co w tym dziwnego, nie ma się z zcego nabijać tylko zaakceptowac takie osoby i tyle

Zygmunt Pławski
Zygmunt Pławski
6 lat temu

Co tu dużo gadać, kolesie lubią to i tyle a to że się tak oszpecili to juz ich sprawa, pytanie czy naprawdę teraz i andal są zadowoeni ze swojego wygladu? Ciekawe ja bym nigdy tak się nie oszpecił