meble ze skóry, meble skórzane, meble

Pielęgnacja mebli ze skóry

vivus

Meble ze skóry zawsze będą eleganckie oraz wyjątkowo efektowne. Aby służyły nam na lata musimy o nie w odpowiedni sposób zadbać. Jak więc o nie zadbać?

Jak pielęgnować skórzane meble?

Jak tylko zakupimy i przetransportujemy skrórzany mebel do mieszkania, powinno się go pokryć profesjonalnym środkiem konserwującym, który powinien uniemożliwić przenikanie brudu w skórę.

Meble ze skóry powinniśmy usytuować w pokoju jak najdalej od grzejników, jak również w miejscu, do którego nie dochodzą promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble
meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszania. Meble ze skóry trzeba systematycznie czyścić.

Codziennie powinniśmy ściągać z nich kurz przy pomocy miękkiej szmatki, najlepiej z mikrofazy. Co kilka miesięcy warto wnikliwie wyczyścić nasze skórzane meble przy użyciu ekstraktów dedykowanych do czyszczenia mebli ze skóry.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po takim umyciu, po raz kolejny należy nanieść na skórę substancję pielęgnującą. Nie kupuj produktów wątpliwego pochodzenia lub takich, które nie są dedykowane do skóry, gdyż w ich recepturze mogą znajdować się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

W przypadku, gdy skóra ulegnie zadrapaniu, rozdarciu bądź poplamieniu, którego nie jesteśmy w stanie sami sami się pozbyć, lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która uczyni, że nasz mebel ze skóry będzie wyglądał jak nowy.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments