Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Barlinek gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Pitbull, to sam spośród ostatnich obrazów, który pełni w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz jest naprawdę dużo scen akcji, że z pewnością nie można nazwać go filmem suchym i monotonnym. Mamy w nim bowiem do rezygnowania z rodziną warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w znaczne zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Dziwnów gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, wyobraźnie i częstym akcjom, które nie wciąż są wspólne z prawem, film stawał się hitem i już, zdecydowano się na nową stronę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Druga stronę kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za jakąś cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających etap nie ale na Mokotowie, ale też w wszelkiej Warszawie. Dążą oni do stworzenia tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej grup.

W trakcie akcji, prezentuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w znaczną sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i zmniejszałby mi palce, by nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Pracujący w pojedynkę Majami, dla dobra sprawy, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy czas i mają bogata informację na punkt strategie leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Dziwnów gdzie obejrzeć?

Majami, przypada na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w polach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią natomiast nie powraca do zatrzymania. Darek nie chce się poddać i szuka różnego fortelu na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt natomiast nie chce ułatwić mu uzyskaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić pracę na następny.

Pitbull nowe porządki Dziwnów gdzie obejrzeć?

Nie traktując wyboru grupa policjantów określa się przeprowadzić akcję i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprez nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego trop policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do współpracy.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ostatnim czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zabójstwa jego matk. Traktowała być zatem Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo pochodzi z prawa, że gdy się nawracać, to po całości.

Udzielam się do brania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w których zakopano ciała. W niniejszy rodzaj, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające informację na punkt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich właściwości.

Pitbull nowe porządki Dziwnów gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się uzyskanymi wiedzami z bratem i zaczyna na kolejną akcję. Majami wraz z rodziną policjantów wraca na grunt bazaru. po dokonaniu sklepu, otwiera się obserwacja z pustego miejsca po automatach do zabawy. To do jednego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zdać się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, określa się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w tym czynniku do domu wpada policja i kończy zatrzymania. Boss określa się na zgodę z policją, na poczet mniejszego wyroku i oferty zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy udaje się wejść do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Wchodzi do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w wartość policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim fragmencie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Posiada wiele pozytywnych sylwetki również z pewnością odznacza się na polu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Dziwnów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments