Kredytowanie marzeń

Kredytowanie marzeń

PORADNIK

Marzenia to siła napędowa ludzkiego życia. Warto je mieć i warto dążyć do ich realizacji. Stawianie sobie ambitnych celów pomaga w wewnętrznej mobilizacji i zbieraniu sił do pokonywania codziennych trudności.

Jednak nie zawsze samą tylko pracą i właściwym planowaniem da się pokonać drogę od marzeń do ich urzeczywistnienia. Bywa i tak, że aby zobaczyć coś, kupić, czy przeżyć przygodę, trzeba się zapożyczyć. Kredyty, przemyślane i zaplanowane, dają pewną dozę wolności w realizacji życiowych zamierzeń.

Uniezależniają od pomocy rodziny i pozwalają na sięganie po naprawdę wielkie cele. Podróżnicy, alpiniści i inni łowcy przygód niejednokrotnie rozpoczynali swoją przygodę od kupna ekwipunku i biletu na podróż za kredyt.

Jeśli wiadomo, że spłata rat nie będzie stanowić problemu, a odkładanie wyjazdu może przeciągać się w nieskończoność i skończyć fiaskiem, można z czystym sercem polecić to rozwiązanie. Kredyty ułatwiając dostęp do gotówki rozwiązują największy problem ludzi czynu.

Pozwalają przestać troskać się o sprawy przyziemne i zająć realizacją tego, co ważne. A mając pieniądze każdy może spróbować przygody.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MartaEla W. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ela W.
Gość
Ela W.

Spełnianie marzeń o wyjazdach z pewnością jest łatwiejsze, gdy istnieje możliwość wzięcia pożyczki 🙂 Niestety trzeba mieć na uwadze fakt, że kiedyś trzeba ją spłacić. Dlatego warto zastanowić się nad decyzją o niej.

Marta
Gość
Marta

Łatwo spełniać marzenia „na kredytach”. Gdy przychodzi czas spłaty, marzenia te pryskają jak bańka mydlana i zaczyna się proza życia, polegająca na pracy na spłatę rat. I nie zawsze idzie to zgodnie z planem.
Myślę, że lepiej byłoby już spełniać te marzenia za odłożone pieniądze. I satysfakcja większa, że za swoje zaoszczędzone coś się osiągnęło 🙂