Skup samochodów

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Że masz pojazd i potrzebujesz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na dodatkowy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest potrafienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na godzina trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci doskonałe zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie wyglądamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego zarabiać, oczywiście jak do tej pory. Możesz zyskać dotację na dowlony charakter oraz bez znaczenia jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące własnej praktyce i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz być miłym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na polskiej stronie internetowej, wchodząc w nim liczbę pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez nasz system, który istnieje do Twojej możliwości na kartce głównej.

3. Po spełnieniu wszystkich określonych w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w przeciągu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier zapewni Ci całe potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w skóry samochodu jesteśmy w stopniu pożyczyć Ciż znakomitszą liczbę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu a drugich sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z naszym agentem.

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby osiągnąć pożyczkę?

Nie chcemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jedynego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby osiągnąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są wtedy : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która zamierza, że kredytobiorca przenosi na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego celem zastawu. Na sił umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w domowym posiadaniu, a firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto odpowiada za jego eksloatację, oczywiście jak traktowało toż miejsce do tej pory. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań płynących z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Sławno tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments