Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Szkło hartowane Sopot

vivus

Jak zadbać o wyświetlacz w naszym smartfonie? W ostatnich czasach niemal wszystek z nas ma ze smartfona. Narzędzie to sprzyja nam już nie tylko komunikacji, ale i działalności i radości. Z obecnego powodu dużo osób przyjmuje się na zakup coraz nowszych i przyjemniejszych urządzeń.

Szkło hartowane Skórcz

Niestety, one zarówno są narażone na zniszczenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż pozostaje ekran telefonu. Dlatego więcej tak ważna jest pozytywna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, jakie jesteśmy zdolności.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, chociaż nie zawsze dobra ochrona wyświetlacza

Jednym z najdostępniejszych, i dodatkowo wciąż bardzo uniwersalnych rozwiązań, jest kup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. Toż cudowna ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, jakie mogą powstawać w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a wtedy np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, jakie dostają się wspólnie z naszym telefonem w torbie czy plecaku. Niestety, w wypadku, w którym przybędzie do końcu sprzętu, folia nie stanowi w okresie skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Więc warto brać to rozwiązanie chociaż w wypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Skórcz

Szkło hartowane – wyższy stopień bezpieczeństwa

Coś bardzo, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które jeszcze przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To lepsza forma ochrony wyświetlacza przed pęknięciem w zysku upadku. Nie stwierdzi się oczywiście, jeśli telefon spadnie z licznej wysokości lub zostanie zmiażdżony, choć w wypadku końcu z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne jedynie by mieć o tym, że warta wyświetlacza winna stanowić dopasowana do projektu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Skórcz

Odpowiednio dobrane etui

Jeśli jeszcze dużo pożądamy uchronić swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się więcej na zakup etui. Już jesteśmy sporo alternatyw dla wszystkiego modelu smartfona. Najtańsze, i dodatkowo najpopularniejsze silikonowe case’y, nie są co prawda ochrony wyświetlacza, tylko mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie przybędzie do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui pozwalają na ochronę całego smartfona i umieją jeszcze zminimalizować ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto zatem pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla naszego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na szczęście, nie nazywa to, że musimy ponosić znacznie wielkie koszty naprawy. Już na placu funkcjonują firmy, jakie obdarzają nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta poświęcona jest wyjątkowo dla użytkowników nowych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego dania zyskujemy pewność, iż w wypadku, gdy przybędzie do jakiegokolwiek uszczerbku, firma podejmie się kompleksowej i fachowej naprawy. Szkło hartowane Skórcz

Podsumowując, każdy właściciel smartfona powinien posiadać wiedza jak ważna jest ochrona wyświetlacza. Na szczęście, w aktualnych czasach możemy zaczerpnąć z wielu ciekawych opcji, by zabezpieczyć swój telefon przed zniszczeniem dodatkowo jego skutkami. Szkło hartowane Skórcz

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments