vivus Kontakt

Vivus Kontakt

Instrukcje Vivus

Jeśli chodzi o Vivus jest to firma pożyczkowa, z którą niezwykle łatwo można skontaktować się niemal każdego dnia, gdy tylko zajdzie z naszej strony taka potrzeba. Możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy wybrać kanał kontaktowy najdogodniejszy dla własnej osoby. W przypadku Vivus logowanie do portalu w celu uzyskania kontaktu z pracownikami firmy nie jest konieczne. W dzisiejszych czasach pożyczki udzielane przez internet, z pominięciem bezpośredniego spotkania ”twarzą w twarz” ze stronami zawierającymi pomiędzy sobą umowę pożyczkową.

vivus Kontakt

W takim przypadku właściwy kontakt czy to drogą telefoniczną czy za pomocą poczty elektronicznej jest niezwykle ważny i ma niebagatelne znaczenie dla wiarygodności pożyczkodawcy oraz uzyskania wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zaciągnięcia jak i spłaty całości zadłużenia w wyznaczonym terminie przez pożyczkobiorcę. Z Vivus kontaktować się telefonicznie można codziennie, wystarczy wybrać numer.

W dni powszednie zaczynając od poniedziałku a kończąc na piątku, konsultanci na infolinii odpowiadają na wszystkie pytania od godziny 8 do 22. Natomiast w weekendy czyli niedziele i soboty infolinia czynna jest od godziny 8 do 20. Dla wszystkich tych, którzy nie czują się za dobrze podczas telefonicznych rozmów czy mają zamiar wysłać reklamację, zaleca się napisanie treściwej wiadomości mailowej na adres. Z całą pewnością pracownicy odpowiedzialni za udzielanie odpowiedzi na maile przysłane przez klientów, zadanie wykonaną najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

 

Vivus jako jedna z niewielu firm pożyczkowych działających w Polsce, daje możliwość chatu w formie konsultacji, ze swoimi najlepszymi i najbardziej doświadczonymi konsultantami. Wystarczy wejść na stronę internetową www. vivus. pl i wybrać zakładkę kontakt. Na stronie po lewej stronie wyświetli się pasek z trzema ikonkami, który znacznie ułatwi i przyspieszy klientowi wybranie najdogodniejszej z jego punktu formy kontaktu z Vivus. Pierwsza ikonka przedstawia telefon. Po kliknięciu w nią wyświetla nam się telefoniczny numer kontaktowy do firmy pożyczkowej. Drugą z ikonek jest koperta. Symbolizuje ona wiadomość. Po wybraniu tej właśnie ikony wyświetla nam się łatwy do skopiowania adres mailowy, na który możemy wysłać wszystkie pytania, na jakie chcielibyśmy uzyskać wyczerpująca odpowiedź czy przesłać przedstawicielom firmy jakieś dodatkowe dokumenty. Trzecią ikonką jest popularny dymek czatu. Po jego wybraniu wyświetla nam się ilość dostępnych konsultantów.

 

Jeśli odpowiada nam taka forma kontaktu wystarczy wcisnąć połącz i za chwilę rozpocznie się czat z aktualnie wolną osobą, specjalizująca się w odpowiadaniu na pytania oraz udzielaniu rad odnoszących się do owocnej współpracy z Vivus. Jednak nie tylko potencjalni klienci potrzebują kontaktu z firmą Bardzo często zdarza się, że z różnych przyczyn zainteresowane nawiązaniem kontaktu są także media. Dla nich stworzone zostały zupełnie inne źródła kontaktu po to, aby nie blokować z ten sposób infolinii czy nie zapychać mailowej skrzynki, kiedy na ważne i nurtujące kwestie czekają odpowiedzi dla potencjalnych przyszłych klientów Vivus. Wszelkie propozycje i zapytania przedstawiciele mediów kierować powinni do Pana Marka Bosaka, na adres mailowyl.

 

Niestety, w życiu czasem zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, które mogą skutecznie uniemożliwić spłatę zaciągniętego długu w wyznaczonym do tego terminie. Dlatego też aby w takiej sytuacji załatwić sprawę polubownie, koniecznie należy skontaktować się z działem windykacji Vivus. W tym miejscu konsultanci z całą pewnością znajdą najlepsze i najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron. Z całą pewnością, gdy tylko minie termin spłaty zaciągniętego zadłużenia do takiej osoby odezwie się ktoś z działu windykacji. Jednak często zanim jeszcze upłynie termin, a wiemy, że i tak nie będziemy w stanie w odpowiednim czasie zadłużenia uregulować, najlepiej z działem windykacji skontaktować się możliwie jak najszybciej. Skontaktować się z windykacją można na dwa sposoby.

Pierwszy z nich to telefon na infolinię numer, gdzie zostaniemy pokierowani, co mamy dalej robić, aby skontaktować się z działem windykacji. Drugim sposobem jest wysłanie wiadomości mailowej na adres. Nawet jeśli nie dodamy stosownego dopisku, że wiadomość nasza kierowana jest do konkretnego działu, zrobią to za nas pracownicy firmy Vivus, odpowiednio kierując wiadomość do adresata.

Nie musimy się obawiać długiego czasu oczekiwania na realizację połączenia czy otrzymanie odpowiedzi na wysłanego maila. W Vivus nic nie ginie, dlatego na wszystkie wiadomości odpowiedzi udzielane są w miarę możliwości na bieżąco. Nie należy także zrażać się zbyt szybko, gdy za pierwszym razem nie uda nam się zrealizować połączenia. Vivus daje tyle możliwości kontaktu, że niezależnie od preferowanego przez nas, niezwykle szybko otrzymamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy wątpliwości, dotyczące współpracy z firmą pożyczkową.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela W.
Ela W.
5 lat temu

Bardzo dobrze, że istnieje kilka kanałów kontaktu w firmie Vivus. Można wybrać jeden z nich według potrzeby, zasięgnąć porady oraz wyjaśniać wszelkie wątpliwości w każdej chwili.