Vivus Konto

Instrukcje Vivus

Dla zabieganych ludzi w dzisiejszych czasach możliwość dokonywania pożyczek online, jedynie za pośrednictwem internetowych portali, bez konieczności wychodzenia z domu to niezwykłe ułatwienie. Vivus to szybkie i sprawne pożyczki przez internet, które zaciągnąć można zarówno online jak i dzwoniąc pod odpowiedni numer na infolinii. W przypadku pożyczki przez internet, aby móc załatwić wszystkie formalności niezbędne do jej uzyskania, konieczne jest posiadanie aktywnego konta klienta, które założyć można odwiedzając stronę www. vivus. pl.

vivus konto

W przypadku Vivus logowanie jest koniecznością, jeśli chcemy mieć dostęp do swojego konta w panelu. Przy zakładaniu naszego profilu będziemy zweryfikowani pod kątem spełniania wszystkich wymaganych przez pożyczkodawcę warunków. Otóż, aby profil mógł zostać uaktywniony, kandydat musi spełniać następujące warunki:

– nie może mieć mniej niż 20 lat, jednak nie więcej niż 78
– powinien posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej
– posiadać ważny dowód osobisty, zawierający tylko aktualne dane
– posiadać swój prywatny numer telefonu, pod którym firma pożyczkowa z daną sobą będzie mogła bez przeszkód skontaktować się w każdej chwili
– posiadać rachunek bankowy, którego koniecznie będzie właścicielem ( przy współwłasności konta z inną osobą np. małżonkiem, mogą ze strony pożyczkodawcy wystąpić pewne problemy przy zakładaniu profilu kandydata)
– osoba starająca się o założenie konta nie może znajdować się na żadnej z uwzględnianych list dłużników.

Dopiero po zweryfikowaniu danych, starać uzyskujemy dostęp do naszego profilu klienta. Warto mieć na uwadze, że Vivus sprawdza, czy kandydat do założenia profilu kandydata nie figuruje w bazach takich jak BIG, KRD czy ERIF. W razie problemów ze spłatą Vivus ma prawo wpisać dłużnika do powyższych rejestrów.

Każdy, kto zarejestruje się na stronie www. vivus. pl otrzyma swój niepowtarzalny, indywidualny profil kandydata. Po potwierdzeniu danych i zalogowaniu się w portalu możemy sprawdzić między innymi swoje dane osobowe, na jakie konto zostało założone, kwotę pożyczki, termin jej spłaty, numer pożyczki, dane kontaktowe czy wzory różnych dokumentów. W celu zasięgnięcia powyższych informacji, wystarczy jedynie wejść w odpowiednią zakładkę w sowim profilu.

Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Vivus współpracuje z bankami. A z jakimi przekonać się można klikając w odpowiednią zakładkę. Przeczytamy tam między innymi, że współpracuje on z takimi bankami jak Alior Bank, PEKAO SA, Getin Bank, ING Bank Śląski, Bank Millennium, PKO Bank Polski. Dowiemy się w tej zakładce również o tym, że posiadanie konta w którymś z powyższych banków może dość znacząco skrócić całą procedurę pożyczkową. Wystarczy jedynie wykonać przelew na kwotę 0, 01 zł na konto podane na stronie. W ten sposób Vivus weryfikuje dane każdego kandydata, otrzymuje też numer konta, na który przelane zostaną w najbliższym czasie pożyczone środki finansowe. Koniecznie w tytule przelewu należy umieścić następujące zdanie ” Potwierdzam rejestrację nr (w tym miejscy należy umieścić nasz indywidualny numer rejestracji) i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus”. Każda osoba taki numer otrzymuje w jednej w mailowych wiadomości pochodzących od tego pożyczkodawcy, zatem bardzo łatwo i szybko będzie można go odnaleźć. Jeśli pewne zakładki w naszym profilu kandydata są puste i nie ma w nich danych nie ma się czym przejmować. Najwidoczniej nie jesteśmy nić dłużni wobec Vivus, dlatego w pewnych miejscach nie są umieszczone stosowne informacje.

Jeżeli mamy problem ze spłatą zadłużenia możemy ją przedłużyć. Konieczne jest tylko zalogowanie się w profilu klienta i wejście w odpowiednią zakładkę. Zanim termin zostanie wydłużony, należy postępować zgodnie ze wskazówkami, jakie są tam zamieszczone.

Co w sytuacji, gdy z jakiś przyczyn nie chcemy już dłużej korzystać z pożyczek i dlatego właśnie postanawiamy usunąć konto? Należy w tym celu odszukać odpowiednią zakładkę, gdzie znajdziemy wzór pisma z prośbą o usunięcie naszego profilu. Prośbę taką możemy wysłać tradycyjną pocztą, jednakże dla usprawnienia całej procedury konsultanci pracujący na linii informacyjnej często polecają przesłanie takiej dyspozycji elektronicznie z adresu mailowego, który wcześniej podany został w formularzu rejestracyjnym. Niekiedy nie ma możliwości powtórnego założenia konta, dlatego też de decyzję warto dokładnie przemyśleć.
Profil kandydata w Vivus jest niezwykle czytelny, dlatego też każdy będzie w stanie poruszać się po nim bez najmniejszych problemów. Wszystkie zakładki są wyraźnie zaznaczone. Opisano też dokładnie czego dotyczą. Profil kandydata zwiera jedynie wszystkie niezbędne informacje, jakie w takim miejscu znaleźć się powinny. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, zawsze w każdej chwili możemy skontaktować się z infolinią, gdzie uzyskamy od konsultantów wszystkie niezbędne dla nas informacje. Zazwyczaj na linii pracuje mnóstwo osób, zatem z pewnością czas oczekiwania na realizację połączenia jakoś specjalnie nie powinien nam się dłużyć.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra W.
Aleksandra W.
6 lat temu

Zawieranie umów pożyczkowych przez internet to fantastyczna sprawa. Większość spraw już załatwia się online. Jest to duże ułatwienie w dzisiejszych czasach. Niestety jeszcze nie dla wszystkich. Wiele starszych osób nie ma po prostu takiej możliwości.