drmowa pożyczka vivus

Vivus Logowanie

Instrukcje Vivus

Zdarza się, że z różnych przyczyn potrzebujemy bardzo szybko pewnej ilości gotówki. Niestety załatwienie wszystkich bankowych formalności, nawet jeśli kwota [pożyczki nie jest jakoś specjalnie wysoka, wszystko trwa dość długo i wymaga dostarczenia do banku przeogromnej ilości dokumentów. Właśnie na potrzebę nagłej gotówki, powstał Vivus. Obowiązkowo należy jednak pamiętać, że w Vivus logowanie to zadanie niezwykle proste i pod żadnym względem nie skomplikowane.

Vivus Logowanie

Wystarczy jedynie pamiętać o założeniu konta. Dopiero po potwierdzeniu wszystkich niezbędnych danych, można zalogować się na swoje własne, osobiste konto w portalu i złożyć wniosek o udzielenie pożyczki w odpowiedniej wysokości. Przy zakładaniu konta należy wymyślić sobie unikalne. tylko nam dobrze znane hasło. Przecież nie chcemy, żeby ktokolwiek bez naszej wiedzy miał dostęp do wszystkich naszych danych i historii pożyczkowych. Jeśli jednak mamy jakiekolwiek wątpliwości, że nasze hasło logowania do Vivus wpadło w jakieś niepowołane ręce zawsze możemy je zmienić, logując się za pomocą starego hasła do portalu. Wystarczy wejść na stronę www. vivus. pl. Na samym początku strony, po prawej stronie mamy odpowiednie okienka, w których wpisać należy nasze osobiste dane do logowania.

Na górze po prawej stronie znajdziemy niewielkimi literami zapisane hasło ”zaloguj się”. Pod tym znajdziemy dwa okienka. W pierwszym należy wpisać adres mailowy, jaki podany przez nas został przy procesie rejestracji do serwisu. W następnym kroku należy wpisać swoje hasło jakie ustalone przez nas osobiście zostało w trakcie rejestracji. Jeżeli wcześnie zostało ono z różnych powodów przez nas zmienione, oczywistą sprawą jest to, że wpisać powinniśmy tylko te nowo zatwierdzone. Jeśli wpisaliśmy adres mailowy oraz hasło. nie pozostaje nam nic innego, jak zalogowanie się do serwisu. Do tego wystarczy przycisnąć zielony prostokąt, na którym widnieje zapis zaloguj się. W przypadku wprowadzania swoich jakichkolwiek danych za pośrednictwem dowolnej internetowej witryny, koniecznie dla własnego dobra, powinniśmy baczną uwagę przywiązywać do bezpieczeństwa realizowanych przez nas połączeń internetowych. Podstawą bezpiecznego logowania nie tylko na www. vivus. pl, ale i wszystkich pozostałych stronach jest oczywiście bardzo dobry i aktualny program antywirusowy.

 

Warto również wiedzieć, że standardowe strony internetowe zaczynają się zawsze od http://. Natomiast w przypadku tych dobrze zabezpieczonych stron adres strony ma o jedną literkę więcej, i zaczyna się od https://. Dodatkowo bezpieczną stronę, na której bez strachu możemy się zalogować charakteryzuje jeszcze jedna rzecz. Otóż w takim wypadku przy adresie witryny znajduje się symbol kłódki. To jest równoznaczne z tym, że wpisane przez nas na tej stronie zostaną bezpiecznie przesłane do serwera. Dlatego też zanim postanowimy się na jakiejkolwiek stronie zalogować, sprawdźmy czy połączenie jest bezpieczne. Zajmie to naprawdę niewiele czasu, dosłownie 10 sekund, a uchronić nas może przed bardzo przykrymi, ewentualnymi konsekwencjami, jakie grożą nam przy przesyłaniu niezabezpieczonych danych.

Bardzo często zdarzać się może, że po prostu zapomnimy hasła niezbędnego do zalogowania się w serwisie Vivus. Bywa tak, że nigdzie nie zapisaliśmy hasła, a chcemy się zalogować na stronie w celu sprawdzenia harmonogramu spłat zadłużenia czy w celu zaciągnięcia pożyczki itp. Na szczęście brak pamięci co do hasła nie będzie stanowił jakiegokolwiek problemu. Wystarczy, że pod miejscem na hasło i adres mailowy klikniemy w ikonkę ” przypomnij hasło”. Wówczas będziemy poproszeni o podanie adresu mailowego, na który zostanie wysłane nasze nowe hasło. Po niewielkim czasie oczekiwania, na podany przez nas adres mailowy dostaniemy wiadomość z linkiem do zmiany hasła. Wystarczy ją otworzyć i kliknąć w oznaczony w wiadomości link.

Wówczas zostaniemy przekierowani na stronę Vivus, gdzie pod adresem mailowym będziemy musieli wpisać nowe hasło. Oczywiście tak jak i przy rejestracji, tak samo przy procedurze zmiany hasła, zostaniemy poproszeni o jego potwierdzenie. Wystarczy tylko teraz zatwierdzić nowe hasło, po czym z powodzeniem można podjąć udaną próbę zalogowania się na stronie www. vivus. pl. Warto dla własnego spokoju zapisać gdzieś nowe hasło, najlepiej w miejscu niewidocznym i nie dostępnym dla innych osób.

Jeśli jednak tego nie zrobimy nie musimy się martwić. Procedura odzyskiwania hasła trwa naprawdę bardzo krótko, a przy tym wykonywana może być wielokrotnie, bez jakichkolwiek konsekwencji. Dla własnego spokoju zawsze jednak warto mieć gdzieś w pamięci swoje hasło, gdyż bez niego, nie będziemy w stanie nic załatwić na Vivus. Vivus wychodzi w każdym aspekcie naprzeciw potrzebom swoich klientów. Dlatego też zarówno samo logowanie jak i wcześniejsza rejestracja, czy w razie konieczności procedura związana z odzyskiwaniem hasła, są niezwykle proste i bardzo szybkie do przeprowadzenia, przez co potencjalni klienci nie tracą swojego jakże cennego czasu na zbędne rzeczy.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olaprima
Olaprima
6 lat temu

Utrata hasła często się przydarza i jest to związane z niemałym stresem. Całe szczęście istnieją opcje odzyskania go i zawsze można liczyć na pomoc obsługi klienta. Dane do logowania warto też zanotować sobie i schować w miejscu dostępnym wyłącznie dla siebie.

trackback

[…] 10. Vivus Logowanie » Pożyczki Darmowe […]