vivus

Vivus Rejestracja

Instrukcje Vivus

Vivus to spółka z o. o. która swoją główną siedzibę ma w Warszawie, jednak zasięg udzielania gotówkowych pożyczek obejmuje każdy zakątek kraju. Co istotne, aby otrzymać pożyczkę wcale nie musimy wychodzić z domu! Wystarczy jedynie wejść na stronę www. vivus. pl, zarejestrować się i gotowe. Na stronie pożyczkodawcy można również sprawdzić sobie, jak wysokie raty będą nas obowiązywały przy wysokości pożyczki jaką chcemy uzyskać. Na stronie Vivus logowanie jest konieczne, aby móc złożyć drogą internetową wniosek o udzielenie pożyczki.

Jednak aby się zalogować, w pierwszej kolejności należy utworzyć własne konto ( jeśli to nasza pierwsza wizyta i do tej pory nie zostało ono stworzone, gdyż nie było takiej potrzeby). Oto jak krok po kroku w niezwykle prosty sposób zarejestrować się w Vivus.

Vivus Rejestracja

Rejestracja na stronie Vivus przebiega niezwykle szybko i sprawnie. Wystarczy wejść na stronę www. vivus. pl. Po prawej stronie, tuż obok kalkulatora wysokości rat pożyczki. Należy kliknąć w pomarańczową ikonkę ”złóż wniosek’. Wówczas ukaże nam się cały formularz rejestracyjny, niezbędny do pozyskania gotówkowej pożyczki z Vivusa. Tutaj należy wpisać kilka niezbędnych do załatwienia formalności danych, takich jak:

– imię lub imiona jeśli ktoś posiada dwa koniecznie musi to uwzględnić (koniecznie imię musi być pełne, takie jak w dowodzie osobistym bez jakichkolwiek zdrobnień)
– nazwisko – najlepiej sprawdzić dokładnie czy poprawnie w formularzu zostało przez nas wpisane, gdyż posłuży ono do weryfikacji tożsamości osoby, która ubiega się o zarejestrowanie na stronie Vivus
– numer pesel
– numer oraz serię swojego dowodu osobistego
– numer telefonu komórkowego, który służył będzie do otrzymywania informacji bądź też z niego wysłany z pomocą aplikacji mobilnej wniosek o udzielenie pożyczki gotówkowej
– adres skrzynki mailowej, najlepiej taki z którego korzystamy najczęściej ( jeśli dysponujemy kilkoma skrzynkami mailowymi), ponieważ to właśnie na adres mailowy ( a nie nieco dłuższą drogą pocztową) zostanie wysłana do pożyczkobiorcy umowa kredytowa ( którą po podpisaniu będzie musiał odesłać, warto wyposażyć się w elektroniczny podpis – to niezwykle usprawni całą procedurę).

Koniczne jest także podanie i potwierdzenie unikalnego dla nas i całego systemu hasła. Im trudniejsze do rozszyfrowania tym lepiej i przede wszystkim bezpieczniej dla nas. Przy wprowadzaniu hasła warto mieć na uwadze, czy ktoś nas nie obserwuje. Nikt chyba nie chciałby, aby tak ważne dane wpadły w jakieś niepowołane i nieodpowiedzialne ręce. Hasło do logowania na Vivus zawierać musi co najmniej 6 znaków w tym cyfry, przy czym zwrócić uwagę należy na obecność w nim dużych i małych liter. Po podaniu hasła pozostało jeszcze wprowadzić dana adresowe, czyli ulicę, kod pocztowy oraz miejscowość naszego zamieszkania ( jeśli adres zamieszkania jest inny niż ten zameldowania, najlepiej podać ten pierwszy). Na podany w tym miejscu adres wysłana zostanie umowa, taka jaką otrzymaliśmy na skrzynkę mailową. Jeśli nie mamy elektronicznego podpisu, umowa przychodzi drogą tradycyjną i zaraz po podpisaniu zostanie zabrana przez kuriera i przekazana do realizacji przez pracowników Vivus. Warto jednak pamiętać, że jeśli zechcemy pominąć jakąkolwiek rubryczkę zawierająca niezbędne dla Vivus nasze dane osobowe, stworzenie swojego indywidualnego konta w serwisie będzie niemożliwe. Poza wszystkimi niezbędnymi samymi, aby utworzyć poprawnie konto musimy wyrazić zgodę lub potwierdzić następujące zagadnienia:

– oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią formularza informacyjnego
– oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję warunki ochrony danych osobowych oraz akceptuję postanowienia Umowy i Regulaminu świadczenia Usług Drogą Elektroniczną
– w związku ze złożeniem przeze mnie wniosku o pożyczkę udzielam pełnomocnictwa do wystąpienia w moim imieniu do Biura Informacji Kredytowej S. A. z prośbą o udostępnienie informacji.

Zgody te stanowią niezbędny do zaakceptowania element, bez którego nie będzie można założyć konta. Jednak na Vivus bardzo często pojawiają się niezwykle atrakcyjne promocje. Aby być z nimi na bieżąco warto zaznaczyć poniższe zgody ( nie jest to obowiązkowe do założenia konta, zaznaczenie poniższych zgód to jedynie chęć pożyczkobiorcy do bycia na bieżąco z aktualnymi promocjami):

– wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych w celu dokonania oceny zdolności kredytowej
– wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych w celu dokonania oceny zdolności kredytowej
– wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w celach marketingowych
– wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług partnerów biznesowych.

Po uzupełnieniu wszystkich danych i zaznaczeniu zgód, nie pozostaje nic innego jak kliknąć zarejestruj się. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnoszących się do rejestracji, warto zadzwonić na infolinię Vivus, gdzie uzyskamy odpowiedź na wszystkie nurtujące nas kwestie. Konsultanci dostępni są codziennie od godziny 8 rano do 22 ( poniedziałek-piątek) lub 20 ( sobota-niedziela).

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments