Wonga.com opinie

Opinie

Artykuł opisuję firmę wonga.com zajmującą się udzielaniem pożyczek online . Opisuje systemy spłat pożyczek w firmie oraz system windykacji. Podaję również opcje kontaktu z firmą.

Wonga.com to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek online. Pierwsza strona internetowa wonga.com wystartowała w Wielkiej Brytanii w 2007 roku. Ich specjalizacja są pożyczki krótkoterminowe i ratalne. Pożyczki krótko terminowe są udzielane na max. 60 dni w kwocie od 50 do 1500 złotych, zaś ratalne na 24 miesiące w kwocie do 10000 złotych. Wonga.com udziela pożyczek w oparciu o zasady: Przejrzystości(informacje o kosztach i konsekwencjach zaciągania pożyczki), Elastyczność – (sami ustalamy kwotę pożyczki i termin spłaty), Selektywności-(dokładnie sprawdzają zdolność kredytową osoby starającej się o pożyczkę). Możemy odstąpić od umowy pożyczki do 14 dni od daty jej podpisania.

Firma przyznaję również pożyczkę poprzez rozmowę telefoniczną z konsultantem- opcja ta jest jednak dostępna tylko dla obecnych klientów firmy. Firma wonga.com na Polskim rynku swoją działalność prowadzi od 27 lutego 2012 roku. Wonga.com jest wiarygodną firmą przede wszystkim świadczą o tym przyznane wielokrotnie nagrody w branży internetowych usług finansowych. Jest to m.in. Nagroda CreditToday awards10. Wonga.com ma dobrze rozbudowaną kampanię medialną. Firma udziela pożyczek osobom, które ukończyły 18 rok życia. Aby otrzymać pożyczkę na wonga.com wystarczy wypełnić wniosek online, następnie należy przelać opłatę weryfikacyjną w wysokości 10gr.

Po rozpatrzeniu naszego wniosku, pieniądze zostaną przelane na nasze konto. Pieniądze są wysyłane na nasze konto szybkim przelewem, musimy się tylko upewnić czy nie będzie on ograniczony godzinami pracy naszego banku. Kontakt z firma wonga.com jest bardzo prosty możemy to zrobić telefonicznie, poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00., oraz w soboty i niedzielę w godzinach od 9:00 do 17:00 (z wyjątkiem świąt państwowych), bądź też poprzez wiadomość e-mail .

Z Biurem Prasowym/Działem Marketingu wonga.com możemy się skontaktować poprzez wiadomość e-mail.

 

 

Windykacja w wonga.com wygląda w następujący sposób jeśli spóźniamy się ze spłata doliczają nam odsetki i ewentualne opłaty za monity. Firma prawdopodobnie nie korzysta z windykacji zewnętrznej. Wonga.com współpracuje z BIK-iem więc jeśli nie będziemy spłacać pożyczki informacje te będą dostępne dla SKOKów/banków.

Spłaty pożyczki należy dokonać poprzez jeden z dostępnych sposobów: pierwszy z nich to wybranie opcji szybkiego przelewu funkcję te odnajdziemy na swoim koncie na wonga.com w sekcji „spłać” możemy to zrobić w dowolnym momencie a spłata zostanie natychmiast zaksięgowana. Drugim sposobem jest opcja wybrania zwykłego przelewu na indywidualny numer rachunku do spłat, który otrzymamy od firmy w mailu z potwierdzeniem wypłaty pożyczki oraz w załączniku do umowy o nazwie „Potwierdzenie pierwszej wpłaty”. Ten sposób jednak nie gwarantuje nam, że spłata zostanie od razu zaksięgowana. Wonga.com za dzień spłaty pożyczki uznaje moment w, którym spłata znajdzie się na ich koncie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr30
Piotr30
5 lat temu

Cóż niestety ja też musiałem zdecydować się na pożyczkę. W sumie odwiedziłem tyle parabanków, że głowa mała. Jednak faktycznie wonga daje najlpesze warunki i w sumie cieszyłem się, że zdecydowałem się na pożyczkę u nich.

MalinaKalina
MalinaKalina
5 lat temu

Jeżeli ktoś szuka pożyczki, a jeszcze tego nigdy nie robił i nie wie jak się za to zabrać to polecam wonga. Profesjonalnie podchodzą do klienta. Bardzo się cieszę, że trafiłam na nich i nie żałuję decyzji. Polecam serdecznie

KamilP
KamilP
5 lat temu

Naprawdę super firma! Obsługa profesjonalna- doradzili mi co i jak mam robić jak zbliżał się termin spłaty, a ja miałem poślizg i nie miałem kasy. Super! Zdecydowanie polecam takie firmy, oni rozumieją, że istnieją dzieki klientom i dlatego o nich dbają.

NataliaK
NataliaK
5 lat temu

Niestety, ale kiedyś każdy jest zmuszony wziąć pożyczkę. Ostatnio padło to na mnie. Osobiście, mimo z mało przyjemnych okoliczności jakimi są pożyczki, jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Profesjonalna obsługa, którzy idą na przeciw klientowi i wybieraja dogodną dla niego ofertę. Widać, że dbają o swoich ludzi. Polecam każdemu kto jest zmuszony wziąć pożyczkę.

Kisielowa
Kisielowa
5 lat temu

Każdy z nas,prędzej czy później jest zmuszony do wzięcia pożyczki. Nie jest to łatwa sprawa, zwłaszcza dla osób, które biorą je po raz pierwszy. Mimo wszystko jestem zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do klienta.Starają sie dobrac jak najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Polecam serdecznie, ja nie żałuję ze współpracy z nimi ! 🙂