Wonga Logowanie

Instrukcje

Serwis wonga.com , kroki rejestracji, zasady postępowania oraz informacje o szybkich przelewach banków. Artykuł opisuje kroki podczas rejestracji w serwisie wonga.com, przedstawia zasady korzystania z serwisu oraz szybkie przelewy banków. Informacje kontaktowe z serwisem.

Wonga.com to firma zajmująca się udzielaniem pożyczek online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, jednak z tej opcji mogą skorzystać tylko klienci, którzy wcześniej korzystali z usług serwisu. Wonga.com jest kilkakrotnie nagradzaną firmą w branży internetowych usług finansowych. O pożyczkę w wonga.com może się starać każdy, kto ukończył 18 rok życia i posiada aktualny dokument potwierdzający tożsamość oraz własny rachunek bankowy oraz numer telefonu do kontaktu. Proces udzielania pożyczek dla nowych klientów odbywa się w 100% online. Firma oferuję pożyczki krótkoterminowe czyli od 1 do 60 dni na kwotę nie większą niż 1500 złotych oraz długoterminowe ratalne na okres dwudziestuczterech miesięcy na kwotę nie większą niż 10000 złotych. Należy jednak pamiętać, o tym by być rozważnym bo jeżeli będziemy chcieli wziąć pozyczkę na spłatę poprzedniej możemy się zapętlić co może przynieś gorsze skutki.

Aby wziąć pożyczkę w wonga.com należy wejść na stronę internetową firmy i za pomocą „suwaków” wybrać potrzebną nam kwotę oraz okres spłaty pożyczki. – (Należy jednak pamiętać, że korzystając po raz pierwszy z usług serwisu nie otrzymamy pożyczki ratalnej a kwotę od 50 do 1500 złotych na max. 60 dni.) Następnie należy wypełnić wniosek i koniecznie uzupełnić swoje dane, ponieważ są one niezbędne do zweryfikowania czy kwota oraz okres spłaty pożyczki nie będzie dla nas zbytnim obciążeniem. W kolejnym kroku należy zalogować się na swój rachunek bankowy bądź też wykonać przelew na kwotę 10 gr. w celu weryfikacji i potwierdzenia tożsamości.

W ten sposób firma będzie mogła ocenić wniosek i zdecydować czy pożyczka może zostać przyznana od razu. Musimy pamiętać, że wnioskując o pożyczką w dniu, kiedy są święta państwowe odpowiedź na nasz wniosek otrzymamy następnego dnia roboczego maksymalnie do godziny 9:00. Na numer telefonu podany podczas wypełniania wniosku otrzymamy pin, który należy wpisać na stronie, dlatego musi to być nasz numer telefonu, ponieważ od tego również zależy akceptacja wniosku. Jeżeli przerwiemy wypełnianie wniosku telefonicznie skontaktuje się z nami konsultant wonga.com.

Jeżeli będziemy mieli jakieś problemy z wypełnieniem wniosku możemy skontaktować się z doradcą za pomocą czatu na stronie wonga.com lub też za pomocą kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu lub poprzez wiadomość e-mail. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -22:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00 – 17:00.

Musimy jednak pamiętać, że Biuro Obsługi Klienta nie jest czynne kiedy wypadają święta państwowe. Ostatni krok to nic innego jak akceptacja oferty i podpisanie umowy, którą możemy podpisać w sposób tradycyjny na papierze lub drogą elektroniczną. Kiedy już podpiszemy umowę pieniądze zostaną przelane na nasze konto. Musimy się tylko zapoznać z godzinami pracy naszego banku i zasadami szybkiej wypłaty aby wiedzieć kiedy pożyczka internetowa wpłynie na nasze konto.

Niestety nie wszystkie banki umożliwiają zaksięgowanie nowych środków 24/7. Do banków, które to umożliwiają należy: Alior Bank, T-mobile Usługi Bankowe, Bank PKO BP, Credit Agricole, EuroBank, FM Bank, Inteligo, mBank, Meritum Bank, Volkswagen Bank. Są też Banki, które nie realizują przelewów natychmiastowych, są to banki : BnP Paribas, Getin Bank, Idea Bank, Plus Bank. Pozostałe banki mają ograniczony czas pracy co za tym idzie również też ograniczony czas księgowania. W niektórych przypadkach czas księgowania kończy się nawet o godzinie 18 w przypadku dni od poniedziałku do piątku. Ważną informacją jest to, że kiedy będziemy chcieli skorzystać ponownie z usług serwisu wonga.com należy zalogować się na nasze konto klienta, które zakładaliśmy podczas składania pierwszego wniosku o pożyczkę. Należy też pamiętać, że na naszym koncie znajdują się informacje, które podaliśmy podczas pierwszej rejestracji, jednak w każdej chwili możemy je uaktualnić np. jeśli zmienimy miejsce zatrudnienia bądź też dokument tożsamości.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments